Jump to content

Atelier tobe


eugend
 Share

Postare recomandată

Tocmai am costatat ca la iesirea din catalizator mi s-a desprins din sudura teava care merge spre cele 2 tobe.

Stie cineva un atelier de reparatii tobe??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!

Daca esti din Bucuresti te pot ajuta eu cu un atelier.Ma poti suna daca vrei sa-ti spun unde este!Oamenii sunt buni si lucreaza la preturi mici.Tel meu:0723781296

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te sun nu-i nici o preoblema dar mai bine posteza aici adresa ca sa beneficieze toata lumea de ea.

In ideea asta am deschis si eu topicul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate nu am adresa exacta!Nu stiu cum sunteti voi dar eu nu stiu numele strazilor.Da un telefon,mergem acolo si notam adresa exacta.Este pe undeva pe langa strada Popa Nan.Nu stiu sigur adresa.Baietii sunt super,au si catalizatoare si sunt subtiri rau la pret(zic eu).

Salut!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista un atelier specializat in tobe langa Rest. Picadilly: cum vii pe Bd. Unirii de la Piata Unirii catre Alba Iulia, la intersectia Posta Vitan (primul semafor dupa cladirea Connex) faci stanga pe o strada care "serpuieste" putin la stg., a 2-a sau a 3-a curte pe dreapta. Am fost de multe ori acolo si am fost multumit. Se numesc GES si cred ca sunt tot cei despre care vorbeste si maryo.

Un numar de tel. de la ei este 0213224300. Nu stiu numele strazii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am sudat toba la un atelier langa apaca cum mergi spre militari.

Sa vedem cat tine.

Pret 350k lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!