Jump to content

recomandati-mi un service/mecanic bun in IASI


bubulina
 Share

Postare recomandată

La Sandra am incercat dar nici nu se uita la mine, La Open Service nu se pricep iar la service-urile de cartier nu am cu cine sa vorbesc. poate cunoasteti vreun mecanic bun si puteti sa-mi recomandati.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Sandra, aia nu stiu masini mai vechi, ce sai faci baietii lucreaza numai pe masini noi ca deh asa e in Romania, incearca la tipul ala Dan ai numaru de telefon pe PM

Succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca-i acelasi Dan pe care-l stiu si eu, il recomand.. mie mi-a facut totul brici pana acum... Mi-a reglat motorul (potentiometru, avans etc) fff bine cand altii reuseau doar sa-l deregleze mai tare..

Cred ca nu-i cazul sa ascund numarul lui intr-un PM...

0744.564.559

Alt service pe care-l folosesc eu la lucrari mai 'simple' (schimbat ambreiaj, placute frana etc etc) pentru ca nu le are la electrica/electronica dar in rest e bun si mai ieftin decat Dan :)

Cristi: 0744.784.116

Bafta

Modificat de gribelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!