Jump to content

Proiect Bora 1.9 ajm


Monti03

Postare recomandată

  • Salut,am o bora 1.9 ajm vreau sa incep un nou proiect cu ea,momentan in zilele urmatoare as vrea sa o vopsesc,cum ati procedat cu acele aripi fata ruginite, ati cumparat after market sau le ati reconditionat pe cele originale?( si daca se poate o vopsitorie   undeva  in Constanta) Momentan i am cumparat un interior culoarea masini ,am reconditionat volanu, ii pun  niste rotii pe 16( montreal " daca nu ma insel) 
  • Ramane sa reconditionez stalpi  cu plafonul cazut.... si fetele de usi( va rog si ceva de reconditionari interioare daca stiti tot in constanta).
  • Revin la partea cu vopsitul, voi ce ati facut dupa  vopsirea masini sa stiti ca o perioada   mai lunga sau mai scurta  nu o sa mai aveti probleme cu acele praguri si aripi ruginite?
  • pe viitor as vrea sa ii las garda mai jos, ce suspensii  ati pus, mai jos las si niste poze cu ea, multumesc

WhatsApp Image 2022-03-21 at 20.55.44.jpeg

WhatsApp Image 2022-03-21 at 17.26.43.jpeg

WhatsApp Image 2022-03-21 at 14.49.02.jpeg

WhatsApp Image 2022-03-21 at 14.43.43 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-03-21 at 14.43.43.jpeg

Modificat de Monti03
Link către comentariu

La cum arata aripa ta, trebuie inlocuita si pragul peticit. Eu am pus aripa aftermarket.

Pentru retapitare plafon, cauta pe facebook. Am vazut ca e un atelier care face asa ceva in Constanta.

O sa vreau sa ajung si eu la ei, la fel si pentru volan.

Bafta

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!