Jump to content

Se poate inchide hayon din buton?


UNHleaSHD
 Share

Postare recomandată

Salut!
Am un B6 wagon si deschiderea hayonului se poate face de la butonul de pe usa sau de la butonul de pe telecomanda. Am incercat sa il si inchid din aceste doua butoane, insa nu functioneaza. Am gasit niste ghiduri pe niste forumuri straine, insa imi cere "security code" am incercat "12345" insa nu functioneaza.
Stie cineva cum se poate face sau stie cineva care este codul de accest?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai ai portbagaj actionat electric ? Toate  B6-urile au butoanele de care vorbesti, doar ca pe B6 combi exista in plus si optiunea de portbaj cu inchidere automata electrica. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da. Am uitat sa scriu ca se inchided de la butonul de pe hayon si vrea sa il fac sa functioneze si din butonul de pe usa sau cel pe cheie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti trebuie un montaj auxiliar care sa preia impulsul de la telecomanda si sa-l dea catre portbagaj. Am montat pe Audi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se monteaza in usa fata stanga? Unde se gaseste asa ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am montat asa ceva pe Seat,cu ani in urma,conectat la alarma.Mergi la un centru de alarme care monteaza si le spui ce vrei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se gaseste pentru Volvo,, dar pentru VW nu :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!