Jump to content

Vw Passat B8 Break, 2.0 tdi, 190cp, Dsg, Adblue


sorinaciu

Postare recomandată

adrian_mm89

Mie sincer nu imi pare ca ii lovita asa rau masina. Eu as rapara-o si as tine-o daca tot am investit in ea timp si bani

Link către comentariu
acidone77

Pentru atat vrei sa renunti la ea? Ti se pare dauna totala sau? Crezi ca nu se poate repara?

Link către comentariu
sorinaciu
Publicat (modificat)
31 minute în urmă, acidone77 a scris:

Pentru atat vrei sa renunti la ea? Ti se pare dauna totala sau? Crezi ca nu se poate repara?

Se poate repara, nu zic nu, chiar dacă este afectata și oala de la roata de rezervă într-o mică măsură, plus alte elemente, dar ,,piticii" nu s-ar împăca cu gândul ăsta din păcate...... Oricum, tind să cred că în cazul de față, faptul că mașina a fost prevăzută cu carlig de remorcare, a fost un lucru bun.

acum o oră, adrian_mm89 a scris:

Mie sincer nu imi pare ca ii lovita asa rau masina. Eu as rapara-o si as tine-o daca tot am investit in ea timp si bani

Este destul de lovită: bară față/spate, capotă, parbriz, centurile de siguranță față, haion, carligul de remorcare, panou spate, oală roata rezervă, plus multe alte plastice....Mașina până la momentul acestui incident, nu a fost niciodată implicată în alt accident. 

Modificat de sorinaciu
Link către comentariu
6 minutes ago, sorinaciu said:

 a fost prevăzută cu carlig de remorcare, a fost un lucru bun.

Sau nu.........depinde, de multe ori , la soc puternic, carligul "ajuta " la deformarea structurii caroseriei

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!