Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

Care este codul OEM pentru capacul ce acopera carligul de remorcare din fusta spate la un golf V. Atasez o imagine ca sa fiu mai explicit! Multumesc anticipat!

post-128380-14131023718122_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara, imi puteti spune si mie care este codul de la capacul de far de pe faza scurta la jetta 2008?Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te rog un cod si pret pentru suportul de centura de pe stalpul central(B), cel care ajusteaza nivelul centurii deasupra umarului. Ambele parti.

Merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna seara,

 

m-ar interesa codurile acestor piese, si sub ce denumiri le pot gasi aftermaket. la cel din dreapta nu ma intereseaaz furtunul, ma intereseaza plasticul din capat ce face legatura cu trager-ul (panoul fata).XX3rWY.jpg

multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, scuze ca postez aici dar in aria B6 nu am gasit acest topic pt coduri de piese. Ma intereseaza codul acestei piese, masina este passat b6 an 2009, 2.0 tdi, 170 ps, cod motor CBBB.

Piesa are legatura cu alimentarea cu motorina, este un senzor ceva...

 

http://i58.tinypic.com/3343v55.jpg

http://i57.tinypic.com/110xfmg.jpg

http://i60.tinypic.com/2d19r2u.jpg

Modificat de SavuAD
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut cine ma ajuta si pe mine cu codul buretelui de polistiren pentru rezerva ingusta pe 16" la un golf 5.Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, daca merge cea de gt sport 2008, cu cea mai mare placere am una noua, ii fac pret bun

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut, ma intereseaza si pe mine daca se poate un cod si un pret pentru  capacul de la spalatorul far dreapta, cel din bara, pentru Skoda O2. Azi am constatat cu stupoare ca "a fugit de acasa".

Modificat de Karikundji
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, imi poate spune cineva codul pentru pompa motorina pentru golf plus 2005? 

Seria este WVWZZZ1KZ6W529016. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un cod calculatoare usi fata stanga dreapta va rog wvwzzz1kz5w027547 Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare un cod pentru capota de jetta 2008 as putea afla ?Ori mai util se potriveste capota de golf 5 la jetta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0 959 701 L Z02 si 1K0 959 702 L Z02

 

Un cod calculatoare usi fata stanga dreapta va rog wvwzzz1kz5w027547 Va multumesc!

imi trebuie serie de caroserie

 

salutare un cod pentru capota de jetta 2008 as putea afla ?Ori mai util se potriveste capota de golf 5 la jetta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Vin pe forum ca si o ultima solutie la problema mea.

 

Am un Golf V 1.6  benzina din 2008,102CP .

 

Acum cateva luni dintr-o bucata din parasolarul de sub trapa a inceput sa mi se rupa niste dintisori care erau fixati in parasolar. Am incercat sa gasesc denumirea piesei la un magazin de piese auto dar nu am reusit nimic pana in momentul de fata.

 

Mai jos sunt niste poze cu piesa respectiva, daca aveti vreo idee cum se poate repara acest defect v-as fi indatorat .

 

Va multumesc,

 

 

Cezar

 

 

 

http://i58.tinypic.com/e5r3vs.jpg

http://i62.tinypic.com/2ps24pt.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@GABIVVX

 

Salut,

 

Ti-am scris pe privat .

 

Mersi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua,

Daca se poate imi puteti spune si mie care este codul OEM si daca se poate un pret pentru placute de frana pe spate la vw jetta wvwzzz1kz8m085450.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wvwzzz1kz8m089486 multumesc mult

1K0 823 031 L merge si pe G5.

 

Buna ziua,

Daca se poate imi puteti spune si mie care este codul OEM si daca se poate un pret pentru placute de frana pe spate la vw jetta wvwzzz1kz8m085450.

Multumesc!

1K0 698 451 G lei 290 originale sau diferite variante de producator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Multumesc mult gabivvx! Avand in vedere ca pe cele originale o sa le schimb acum dupa aproape 107000 km cred ca o sa merg tot pe asa ceva.

Modificat de ivd
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Puteti sa ma ajutati cu un cod pentru autocolant presiune roti Golf V R32? Cel care are si dimesniunile anvelopelor pe 18 si 17.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara,

Am nevoie de un cod pentru Oglinda dreapta manuala, Skoda Fabia  2.

VIN TMBBH25J583045279.

 

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

5J1857508D  Mecanism oglinda dr manuala cu  geam convex(include si 5J08576049B9)

5J08576049B9  Capac inferior oglinda dr negru

5J08575329B9  Rama oglinda dr neagra

5J0857538AGRU  Capac superior oglinda dr grunduit

5J0857522H  Geam oglinda dr convex

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare. Stie cineva daca ornamentul usitei glisante a consolei dintre scaune se vinde fara usita? Un cod daca se poate. 

post-83180-0-23629800-1416752626_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!