Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

06D109229B  Lant axe came

06F109088J  Variator ax came

06F109217A  Intinzator lant ax came cu patina

06D109281D  Surub M112X1,25X33

06D103121B  Garnitura capac chiulasa spate

Piesele oe costa aproape 3000 lei si pe af ai doar varianta swag,dar fara variator care vine numai oe.

Vezi ca nu ai postat seria corect.

Seria este din talon luata :)

 

Mersi mult ! pt coduri

post-125783-0-68486000-1386250619_thumb.

Modificat de s3r61u
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E luata de mine de pe internet, am vazut un DIY...cum s-au inlocuit si asa apareau acolo..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am verificat seria in 2 programe de original,,independente unul de altul''.

100% ai gresit 1 caracter din serie pentru ca ambele programe nu recunosc seria.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am verificat seria in 2 programe de original,,independente unul de altul''.

100% ai gresit 1 caracter din serie pentru ca ambele programe nu recunosc seria.

Am rescris-o mai sus cu caractere mici...incearca acum...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Pentru Golf 6 hatchback, am nevoie de o imagine a apărătorii de noroi spate stânga, cu codurile piese. Ma poate ajuta cineva? Mersi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

 Coduri pentru  ceasurile de bord , calculator confort si calculator coloana  pentrugolf 5 1,9tdi , 77kw,an 2004,wvwzzz1kz4B039391 .

(vreau sa schimb minidot cu maxidot )

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, imi poate spune si mie cineva codul pentru rama/grila de la climatronic si pentru emblema haion?

 

Eu am pe rama mea 1k0858069 dar asa gasesc numa in germanica piesa... poate reusesc sa gasesc la cineva de vanzare prin tara. Mersi

 

1K0858069G_1.jpg

651340954998604021241731-1983998-700_700

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

 

i-mi dati va rog codul pt.  broasca usa sofer (fata stanga) pt masina din semnatura(Golf5 GTI)

 

Seria de sasiu:

wvwzzz1kz5p086727

 

Multumesc mult !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna seara,

 

am si eu nevoie de un cod ( daca este disponibil si pret oem ) pentru "fusta" spate la bara de vw golf 5 1.9 tdi 77 kw.

 

va multumesc foarte mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As avea si eu nevoie de un cod de piesa la un butuc/fuzeta pe dreapta fata de golf 5 gt tsi 170 cp , vin wvwzzz1kz6w151661

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1T0498621 sau Fag 713 6106 10 sau Skf VKBA 3643 sau Snr R15456.Astea sunt produse premium...balaraii ieftine gasesti multe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Am si eu nevoie de un cod pentru tempomat. Cel de pe masina s-a defectat, iar pe net gasesc doar modele diferite. Maneta de pe masina are doar butonul de on/off pentru tempomat, iar + - pentru accelerare si decelerare sunt pe volan, respectiv "cancel".

 

Craciun Fericit tuturor !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi, vreau sa îmi schimb antena radio cu una shark fin. Îmi poti spune dacă 4B5035503A e compatibila cu Golf 5 GtSport an 2008. (RCD 510)

Mersi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E antena de Audi A6 si RS6 (500 lei)care a fost montata pana in 2005 pentru masini cu navigatie.Nush sa spun daca merge la G5.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc, am săpat si eu pe net si aceeași impresisie o am. Mai bine mai caut.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

buna, ma puteti ajuta pt WVWZZZ1KZ8P137980 cu codurile pt discuri frana spate+fata si eventual placute. Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am nevoie de un pic de ajutor. Pe Golful meu am montat panoul de clima de pe Golf 6 si asta lucreaza doar cu un singur motoras pe recirculare spre deosebire de Golful meu unde am 2 motorase. Imi poate da cineva codurile la piesa nr. 9 din poza pentru (Jetta/Golf fabricate dupa 18/2007) si la motorasul aferent. Multumesc!

post-21103-0-89427800-1389685069_thumb.j

post-21103-0-01874500-1389685081_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca in al doilea .pdf is raspunsurile mele, pozitia 10. Mersi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara! Din pacate trebuie sa schimb cutia de viteze care are sincroanele 1-2-3 duse, si daca tot sint nevoit sa o schimb doresc sa montez una cu 6 trepte. Imi puteti spune ce modele de cutii in 6 trepte se pot monta la masina cu vin  wvwzzz1kz5w027547.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt foarte multe elemente de schimbat :cutie,planetare,ambreiaj+volant,timonerie cutie viteza...etc.

O sa coste extrem de mult,si din pacate nu pot sa te ajut cu referinte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!