Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

Codul furnizat de tine,nu imi apare prin programe(ori e gresit codul ori nu exista),codul furnizat de mine este scos dupa seria ta de caroserie si e echipare de prim montaj pe masina ta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult de tot. Dupa cum scriam, codul cu AM apare pe laptop la diagnoza. Oricum, de cautat caut un sh cu codul tau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult de tot. Dupa cum scriam, codul cu AM apare pe laptop la diagnoza. Oricum, de cautat caut un sh cu codul tau.

Trage un ochi.

post-64586-0-32522900-1379754874_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut Gabi, ma poti ajuta te rog cu un pret pentru ornamentul din portbagaj Golf 5: 1k6 863 459

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

codul e incomplet,ceva de genul 1K6863459R82V  Acoperire interior panou spate negru titan,trebuie sa arate....170 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Kit reparatie far stanga ? Golf V 2005.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc, kit distributie golf v, an 2005, 1.6, 75 kw, BGU ai idee cam cat costa ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog frumos un cod pt capace prezoane pe argintiu la o jetta.

Multumesc

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna Seara

Pentru Golf V    WVWZZZ1KZ8P043523

As dori codurile pt piesele de legatura , pe sasiu ,  pt montaj  scut motor ( pe care il am) -  1 K0 018 930 H

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0018936B brida fata,1K0018926B brida spate,1K0018965D suport 1 bucata,1K0018966F 1 bucata,N  90448004 niturile din lonjeron 3 bucati,N  90965001 suruburi 5 bucati

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog sa-mi spuneti si mie un cod pentru grila mare de aer conditionat de sus de pe bord - in forma de patrat, cu multe perforatii mici pentru un golf 5 2006... ca asta : http://totalcar.index.hu/images/testbemutato/golf5_14/galeriaorig/golf5_14_125.jpg  

 

se poate cumpara doar capacul acela? sau vine cu grilele mici de mai jos de pe consola ori cu palnia de fier de sub grila ? si poate un pret :D . multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0819153C cover 180 lei

partea cu grilele e mai scumpa, vre0 350 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

pentru VW Golf 2005 Plus, serie sasiu WVWZZZ1KZ5W528414 si cod motor BKD

 

tamponul de jos (de balans am auzit ca se numeste)

si piesa metalica in care sta acesta (Jug motor ?) - asta are o fisura cred ca de la ramas suspendat pe bordura sau dat intr o gura de canal ridicata (Zarnesti pt cine cunoaste)..

 

se potrivesc si de la alte motoare (tot diesel)  / de la alte masini (Golf normal / Tiguan) ? sau sunt facute special pt GPlus / BKD ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 1K0199855AN tampon contrabalans.

1K0199313H suport central motor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi !

pt punte ai ?

 

stie cineva daca sunt compatibile golf 5 <> golf plus ?  sau 1.9 <> 2.0 TDI ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

am cautat, dar din pacate nu am gasit topic mai potrivit pentru a pune urmatoarea intrebarea: service plan-ul masinii mele este plin. Aveti vreo recomandare de unde sa fac rost de o extensie?

 

P.S.: rog sa ma redirectionati la alt topic mai pe tema, daca exista.

 

Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare

 

Ma puteti ajuta va rog cu un cod pentru capacele din poza atasata.  Sunt OEM capacele , de 15 inch dar nu reusesc sa gasesc codul pentru ele ca sa le pot comanda :(

 

Multumesc.

post-59697-0-69229800-1383397312_thumb.p

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Capacul de plastic ce acopera motorul se "infige" intr-o ... bucsa de cauciuc, nu stiu cum sa-i spun, in partea dinspre bordul masinii si se apasa in vreo 2 locuri.


Pe mine ma intereseaza acea "bucsa de cauciuc" , un cod , ceva la ea. s-a cam macinat cauciucul acela.


E vb de golf 5, 1,9 tdi 66kw, an 2004. multumesc.


Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am gaurit un dop de cauciuc si de 2 ani nu s-a mai copt. Bucsa mi-au rupt-o meseriasii din service si au zis ca nu au asa ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am comandat-o acum la PBV 1 , costa 12 lei si o aduce la comanda in 2-3 zile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma puteti ajuta cu un cod, nume de janta (sau marime in inch) ori macar pe ce masina s-au pus original ? Eu cred ca sunt de Scirocco, dar nu sunt sigur. multumesc :)

 

http://i42.tinypic.com/2iv20qb.jpg

Modificat de majikboy2000
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3C8601025K 88Z  janta aliaj 8JX17H2 ET41 5/112 ,"SPA" este denumit modelul respectiv.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!