Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

M-a prins o grindina din aia cat oul pe drum si mi-a crapat parbrizul in 3 locuri,asa ca trebuie sa-l schimb cat mai repede posibil,am observat ca incep sa se extinda crapaturile.Deci stie cineva codul pentru parbrizul cu senzor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. am nevoie sa identific protectia de plastic de sub masina, pe partea dreapta, intre punti. vin: wvwzzz1kz9w147167

m-am tarat sub masina. cod 1K0 825 212. ce pret are?

cel de pe stanga parca era 1k0 825 211 e

Codul respectiv nu vine separat ca piesa de schimb,dar se face o referire la 2 coduri.Imi trebuie o serie de caroserie.

wvwzzz1kz9w147167

cea delimitata cu galben este piesa

protectie.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0 825 202 AT imbracatura podea dreapta.Verifica codul asta pe net.In jur de 180 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. am nevoie de preturile pentru 1K6941006P si 1K6941006T. vreau sa fac o comparatie. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K6941006P echipare Hella(gasesti si pe Hella 550 lei) in jur de 850 lei si 1K6941006T gti,gt sport(pe hella 820 lei) 860 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cod si pret pentru switch pedala ambreiaj. VIN WVWZZZ1KZ4B002965. Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0 927 810 D traductor Hall pedala ambreiaj(Comutator, actionare ambreiaj Tempomat) ,in jur de 250 lei pe original.Pe af doar FTE il produce dar nu iti pot da pret pt el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare,stie cineva codrile pentru discuri frana fata/spate golf V 2.0 tdi 140hp Gt Sport si placute de frana? Fata de OEM ce variante as mai avea? multumesc mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut baieti! Am si eu nevoie de codul de la capacelul de la schimbator, acela pe care sunt scrise treptele, cu 6 trepte modelul fara piele. Multumesc anticipat pt ajutor.

LE: Si un pret pt el daca se gaseste.

Modificat de Serban87
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt mai multe variante pt 6 trepte:1K0711144C +inca 6 coduri.Daca imi lasi o serie de caroserie poate ma descurc mai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

WVWZZZ1KZ7W250779

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0711144J pentru 1-6 si R ,PR-G0K+6Q1 in jur de 75 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wvwzzz1kz8w096026

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma poate ajuta cineva cu codul pentru blocul de supape (bloc de valve)vacuum pentru golf 5 1.9 tdi din 2005 ?multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@WarDog:placute fata 5K0 698 151,discuri fata 1K0 615 301 T discuri frane (ventilate)288X25 5/112,placute spate 1K0 698 451 J,discuri spate 1K0 615 601 AB disc frana 253X10MM 5/112

@somoso...imi trebuie o serie de caroserie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare dragi colegi.

pentru un scut metalic pentru Golf Plus 1,9 TDI se poate un cod din etka? eventual daca e compatibil si cu octavia 2.

seria de caroserie e wvwzzz1kz6w596350

merci anticipat

Modificat de appocalipse
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai scut metalic pe masina din fabrica?Banuiesc ca vrei sa iti pui scut metalic si sa renunti la scutul de plastic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, nu am nici de plastic, am luat-o din Germania...banuiesc ca aia n-au nevoie. Am gasit la un prieten unul de O2 si speram sa fie compatibile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt montarea scutului metalic iti trebuie mai multe piese.In total ajungi la peste 250 euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog sa-mi spuneti codul si un pret aproximativ daca se poate la fusta Sline de la A6 berlina 2009-2010.

Multumesc.

post-77175-0-79108100-1342122660_thumb.j

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@WarDog:placute fata 5K0 698 151,discuri fata 1K0 615 301 T discuri frane (ventilate)288X25 5/112,placute spate 1K0 698 451 J,discuri spate 1K0 615 601 AB disc frana 253X10MM 5/112

@somoso...imi trebuie o serie de caroserie.

serie caroserie: WVWZZZ1KZ5W018923

mersi frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@victorash_cvv,nu iti pot da codul de piesa,pt ca sunt catalogate dupa PR-uri.Daca detii o serie de A6 cu astfel de spoiler...rezolvam problema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@somoso 6Q0 906 625 E bloc de supape magnetice in jur de 950 lei pe original.

6Q0 906 625 E

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@GABIVVX, multumesc pentru raspuns. Am cautat codul piesei pe net dar fara rezultate bune, stiu doar ca e fusta de la Sline.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!