Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

Salve, poate sa-mi spuna si mie cineva codul senzorului G62 pt un golf 5 1.9 tdi 66kw, motor BRU ? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@manucopitanu senzor temperatura 2 pini 06A919501A in jur de 30 euro.

@rave..pt ornamentele respective nu iti pot furniza pret.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

NU cred ca poate sa-ti spuna nimeni ce se intampla, mai ales ca nu ai spus ce erori sunt pe masina ta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wvwzzz1kzam031144.

ma intereseaza si pe mine accesoriul care vine pe presurile din interiorul masinii,cele care vin pe prinderile din podeaua masinii sa nu se miste fata/spate.

multumesc,sper ca m-am facut inteles

post-24530-0-74591000-1318008628_thumb.j

Modificat de flavius1611
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt Jetta din profil?Setul de clipsuri care iti vine montat in PRESURI;3D0898501B 3U6(culoare gri)3D0898501B 7G8(culoare bej)3D0898501B 71N(culoare antracit)in jur de 12-13 euro bucata steul 2 piese clips superior si clips inferior.setul care vine montat pe MOCHETA MASINII;piesa de jos.3D0864107A B41 in jur de 1 euro bucata,piesa de sus;3D0864199A 3U6(culoare gri),3D0864199A 7G8(culoare bej),3D0864199A 71N(culoarea antracit),3D0864199A B41(culoarea negru)in jur de 1 euro bucata.Am postat toate culorile poate vrei sa iti iei o culoare anume..le gasesti numai pe original la reprezentanta.

post-64586-0-19350300-1318053391_thumb.p

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da gabi pt jetta din profil.

o sa imi trebuiasca pe gri,multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, ma intereseaza si pe mine codul de la plasa din portbagaj pentru Golf 5. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

Codul pentru un injector la 1.4 16v benzinar, 59kw, cod motor BUD (Golf V, 2008)

Imi notasem undeva, dar am pierdut foaia.

Multumesc frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

1K0805903D este codul pt spoiler-ul fata de la GTI.

post-9546-1199994185_thumb.jpg

1KM071609U9A este codul pt spoiler-ul in culoarea caroseriei din catalogul Vortex. (vine dat in primer si trebuie vopsit)

post-9546-1199994538_thumb.jpg

imi spune si mie cineva codul oem de la prelungire bara spate de la golf 5 gti edition 30 ala cu decupaj pentru tobe

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

codul de la furtunasu care iese din admisie si intra in PCV pt 2.0tfsi ? cred ca e acelasi pt toate modelele de masini echipate cu motoru asta ...

post-9521-0-73324200-1320092950_thumb.jp

Modificat de MateiWmW
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Geamul de la oglinda dreapta heliomata si incalzita ptr. masina din semnatura ce pret ar fi? (WVWZZZ1KZ5W017177)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cel pentru partea stanga era vreo 1300 ron (da, treishpe milioane, ai citit bine) in 2008, cand mi l-am gasit spart si am fost nevoit sa folosesc asigurarea casco.

Ca fapt divers, cea mai importanta e oglinda centrala (din interior); aia sa fie heliomata. Cele laterale nu mi se par prea utile, mai ales cand vine la semafor in spatele tau o duba sau vreun jeep cu farurile amplasate la nivelul oglinzilor tale. In acele momente, lumina nu mai ajunge prin luneta la senzorul oglinzii centrale, ca sa le intunece, intrucat masina din spate lumineaza prea de aproape, direct in tabla hayonului tau si in oglinzile laterale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

S E A din pacate e oglinda speciala 1K0857522D peste 200euro pe original si after ULO 3003016.Mai exista varianta after dar oglinde electrica cu degivrare in jur de 40 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Polita (capac) din material de la haion pentru G5 WVWZZZ1KZ8W034461? Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In jur de 150 euro numai pe original,daca te intereseaza codul imi spui.Piesa 35 din figura?

post-64586-0-28409300-1320246220_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Apropo...piesa 3 din respectiva poza, are cod?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate nu se livreaza separat,si doar cu toata rama hayon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Stiti cumva in Timisoara unde as putea gasi protectie de inox pentru bara din spate? Ma refer la acea banda ingusta de inox care se lipeste pe bara ca sa nu se zgarie cand pui bagaje in portbagaj. As vrea una pe care sa nu scrie GTI pt ca Golful meu nu e GTI.

Multumesc de info!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!