Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

La setul de reparatie cablaj carlig remorcare stie cineva codul?

Exista posibilitatea de a nu achizitiona tot setul de 1K0 055 201 (pentru ca am deja calculatorul de carlig) doar cablajul aferent?

M-am uitat in catalogul de accesorii, dar nu am gasit nicicum codurile pieselor care sunt incluse in kitul de montaj. Imi pare rau, dar se pare ca nu pot sa te ajut cu codurile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi! Tocmai am sunat si capitonajul costa 232.5 lei!

Modificat de sebip
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu ca nu este exact topicul cel mai indicat dar aici se raspunde cel mai bine si repede.

as vrea nisteinformatii despre piesa asta 8e0 953 541 E. la ce foloseste?

imi cer scuze ca revin cu intrebarea...stioe cineva daca suporta comenzi pe volan?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spira de volan este aceeasi pentru masinile cu sau fara comenzi pe volan, deci raspunsul este DA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un cod pentru burduf(langa roata) planetara dreapta golf 5,1,9tdi, motor BRU. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate cineva sa ma ajute cu un cod pentru fusta spate de Golf V R32 cu toate accesoriile ei! :)

Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna ziua

Trebuie sa schimb rulmentul dreapta spate la Golful meu.Problema e ca cei de la magazin mi-au zis ca sunt 2 marimi de fi=30 si de 32.Aveti cumva idee de care trebuie sa iau?

Cei care ati schimbat puteti sa imi spuneti cam cat de complicat este sau cat ajunge manopera in service?

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4abc: vezi schema atasata si spune-mi daca e vorba despre elementul 26 (spoiler) sau 15 (trim for exhaust tail pipe) ?

r32trimforexhaust.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am rezolvat....mersi oricum :).Trebuie ambele elemente.Am gasit un topic unde sunt postate toate codurile (fusta,trim exhaust,ochiuri pisica,capac tractare)!:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine ma poate ajuta cu un cod la discu de frana fazta ptr. GOLF 5 1.9 TDI 2006

WVWZZZ1KZ6B054011

Modificat de dann778
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ce coduri ai pe stikerul din portbagaj ( poate te ajuta daca spicuiesti: Golf V & Jetta > DIY and FAQs (Golf V)) pentru ca poti sa ai ceva personalizare pe masina si apoi codurile nu mai "pusca", ex de cod: 1K0 615 301 T sau AC sau AA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Puteti sa imi spuneti codul de la mufele cu 10 pini din farul halogen golf 5 ? In ETKA nu l-am gasit, toate suruburile au coduri, numai pe asta nu l-am gasit :)). Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma poate ajuta cineva si pe mine cu codurile (eventual si preturile) pentru amortizoare si arcuri fata/spate de pe echiparea Sportline? Multumesc si an nou fericit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1J0973735 - mufa cu 10 pini

Ma poate ajuta cineva si pe mine cu codurile (eventual si preturile) pentru amortizoare si arcuri fata/spate de pe echiparea Sportline? Multumesc si an nou fericit!

Pentru varianta cu 2 usi pot sa iti dau codurile si preturile maine.

Modificat de Tomi N.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt interesat pentru varianta cu patru usi...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am gasit o serie de sasiu de Golf 5 BKD tractiune fata 4 usi, an model 2005 - sper sa te ajute:

amortizor fata : 1T0413031HP - 486.06 RON/buc

arc fata: 1K0411105DC - 393.08 RON/buc

amortizor spate: 1K0513029FG: 492.28 RON/buc

arc spate: 1K0511115BR - 1K0511115BR 318.68 RON/buc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine ma poate ajuta cu cate o poza la urmatoare coduri........

1k0 853 665 F 9B9

1k0 853 665 G 9B9

1k0 853 665 L 9B9

1k0 853 665 AG 9B9

Multumesc frumos...:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca are cineva poze cu piesele. Poti incerca sa cauti pe images.google.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu gasesc diferente intre ele......de aceea am postat ma gandeam ca poate ma ajuta cineva....:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori sa montez aparatori noroi si inainte de toate sunt extrem de interesant de eficienta acestora. Pretul mi-l pot inchipui dar un cod mi-ar fi de mare folos.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0075111 - fata

1K0075101 - spate

Daca vrei si preturi, da-mi un PM. Iti dau maine de la servici

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un pret pt mecanism deschidere hayon(e defect-nu se mai deschide din exterior;doar manual pe interior)si grile de ventilatie consola cetrala deasupra rcd si rama ce inconjoara comanda climatronicului si rcd-ul pe gri.ms fain!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie cineva ce cod are suportul de pahare integrat in cotiera spate de la Jetta, modelul pentru America?

Multumesc

post-21205-0-06103100-1295122954_thumb.j

Modificat de florin r.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!