Jump to content

" Frumoasa mea " - Tiguan 2.0 TDI DSG 4Mot


GabrielCJ

Postare recomandată

Felicitari pentru achizitie si sa va poarte fara probleme mii de km. :) 

Mie imi place foarte mult culoarea aceasta in combinatie cu R-Line si jantele Sebring.

Imi place si felul in care ai prezentat-o, mai asteptam poze si impresii dupa ce te mai plimbi cu ea :D 

Link către comentariu

Foarte frumoasa si culoarea asta pe combinatia Tiguan cu R-Line, intr-adevar. Ce sa zic ca imi place? E evident. Doar am ales aceeasi masina...

 

Sa aveti parte de multi km fara incidente. 

 

Pretul? Inteleg ca daca ai mentionat dotari pe care ti-ai fi dorit sa le ai, a fost o achizitie de pe stoc. Intr-adevar, virtual cockpit fara navigatie nu prea face sens, la fel cum si interior fara volanul R-Line nu e la fel. Spor la retrofit, gaseti destula inspiratie in pagina dedicata. 

Modificat de b94uri
Link către comentariu

@acidone77

Nu , din pacate motorul e cel de 150 cp, as fi vrut eu motorul de 190 , dar nah , merge si asa..... ;) , sper sa nu imi treaca repede entuziamul ! :P 

 

 

@b94uri

Pretul a fost de : 36.025 Eur la care am mai adaugat un Tichet Rabla in valoare de 1500 Eur. 

Da , masina a fost in stocul extern al celor de la VW , nu am mai putut sa configurez eu un Tiguan de la 0 , dar trecand de la masinile anterioare pe care le am , ma multumesc si cu atat. :D 

 

O zi frumoasa, 

 

Modificat de Rave
Link către comentariu

Felicitari! Multi km fara probleme!

 

Sunt curios, ce poti vizualiza si cate modele de vizualizare ai disponibile in virtual cockpit, avand in vedere lipsa navigatiei.

Daca ai putea detalia putin aspectul chiar cu cateva poze,  ar fi foarte apreciat.

In contradictie cu opinia in care virtual cockpit este inutil fara navigatie, eu consider ca este un must, pentru o masina 2020. 

 

 

Modificat de emihai90
Link către comentariu

@GabrielCJ Sa o stapanesti sanatos si sa va poarte multi km fara probleme! Ma bucur ca te/va incanta masinuta si sa va tot incante mult timp de acum incolo! :Driver:

Link către comentariu

Felicitari pentru achizitie, cu cat apar tot mai multe Tiguanuri pe forum cu R-line exterior si vad unul in trafic fara R-line pare tot mai hidos.

Link către comentariu

Felicitari pentru achizitie !  Sa o stapaniti sanatosi si va poarte fara evenimente ! :Driver:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!