Jump to content

PASSAT B8 ALB


ionutzmi

Postare recomandată

salutare colegi

dupa  vreo 9luni in compania unui un vw golf 7  am zis sa trec la ceva mai spatios si mai nou ...

si am ales Passat B8 berlina 2016 1,6tdi 120cai euro6

super inncantat de alegerea facuta

ca si dotari  >

Volan multifunctional piele , Computer bord , Pilot automat ,Auto hold , ABS, ESP  ,Bluetooth  
Computer Bord ,Dublu Climatronic  Proiectoare Ceata cu Functia Cornering  Sensor de parcare fata spate + Camera  Parctronic Navigatie Discover media Senzor ploaie si lumini functia leaving home/coming home , ante aliaj R16 , ACC Distronic ...

Modificat de ionutzmi
Link către comentariu

Salut.

In primul rand felicitari pentru upgrade.

In al doilea rand insa, studiaza topicurile din aria Masina Mea, mai citeste Regulamentul si poate reusesti sa faci o prezentare "ca la carte" a noii tale achizitii.

Mersi.

Link către comentariu

Faci un resize Cu o aplicatie ( eu folosesc PhotoResizer) si o sa mearga.

Link către comentariu

Salutare, sa o stăpânești sănătos! 

Știu ca scoate niște consumuri bune acest 1.6,  dar sunt curios cu ți se pare ca trage caroseria de passat? 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!