Jump to content

Probleme scaun sofer


carusel01
 Share

Postare recomandată

Ma poate ajuta cineva care știe unde ar putea fi siguranta pt.comenzile  electrice scaun ? Poate are cineva același model cu cod motor cfgb 125kw 170cp an fab.2012 și a întâmpinat aceeași problema ? Menționez ca a funcționat pana recent și intr-o zi când am vrut sa mai umblu la reglaj nu a mai mers. Nu am tensiune la mufa care ajunge la butoanele pt.reglaj. Numai Mașina mea sa fie diferita fata de altele ? Nu sunt toate la fel ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu e diferita, ori nu sunt datel;e masinii corecte, ori au mai fost interventii pe acolo ori scaunele nu sunt de fabrica

MAi e o varianta, sa fi fost cu reglaj doar lombar si apoi cineva sa fi pus scaune full electrice dar nu a refacut instalatia. Si in acest caz siguranta este SC35 din stanga bordului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Numai la sofer este scaun cu reglaj electric și lombar în dreapta am numai încălzire în scaun și reglaj mecanic .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa trebuie asa sunt toate din fabrica ? Sau trebuia sa fie ambele scaune cu reglaj electric ?ca nu știu cum e la alte mașini eu asa am luat-o

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai verificat cealalta siguranta de care vorbesc ?

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da este buna siguranta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!