Jump to content

Service-uri in Oradea


golf3
 Share

Postare recomandată

Salut!
Sint un nou si mindru posesor al unui Golf3!As dori sa stiu daca cunoaste cineva niste mecanici seriosi ,cu simt de raspundere,corecti in micul nostru oras?Mai mult:sa nu aiba ca SDV principal un ciocan de 2 Kg.

Modificat de B_o_g_d_a_n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cunosc un tip la reprezentanta SEAT , il cheama GUT Claudiu , e inginer , nu stiu cat e de bun dar e baiat serios...poate merita sa incerci...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

Da... si eu iti recomand calduros service-ul Seat .. vis-a-vis de Metro,baietii sun profesionisti,service curat,si cel mai important nu se tin de tepe sau chestii dinastea de care se tot vorbeste.

Cosmin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Stie cineva daca in Oradea exista vreun service la care se pot curata injectoarele cu ultrasunete?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma interesea si pe mine daca exista in Oradea un service la care se poate face o verificare completa a unei masini SH pe care vrei sa o cumperi... S-ar putea sa merg pana la Oradea sa vad o masina (pe care o caut, vezi semnatura) si care pare a fi intr-o stare extraordinara. Totusi, vreau sa ii fac o verificare cat mai completa, si nu cunosc pe nimeni in Oradea (am fost o singura data in Oradea pentru cateva ore).

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Caut un service bun specializat pe Vag/Seat in Beius sau in cel mai rau caz in Oradea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
Caut un service bun specializat pe Vag/Seat in Beius sau in cel mai rau caz in Oradea

Eu ti-as recomanda Altes in Oradea. Este langa OMV pe bulevardul Decebal. Baietii lucreaza bine ai si garantie la manopera/piese. Daca cumperi piesele de la ei, ai unele avantaje cum ar fi montaje gratuite, etc.

Succes!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Beius sigur nu gasesti un service specializat (vorbim totusi de un "municipiu" de 10-11 mii de locuitori)... daca vrei un mecanic bun poti incerca la Florin, in curtea fostului "Muncitoru".

Recomandarea mea e sa mergi in Oradea, eventual la o reprezentanta.

Bafta :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Recomand Auto Dinamic - dl Nagy pe str. Privighetorii. Este specializat pe VW/Audi si are toate dotarile necesare. Preturile sunt umane si este extraordinar de serios si corect. Eu i-mi fac masina acolo de 5 ani si nu am avut nici cel mai mic motiv de nemultumire. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Oradea, str Nicolae Bolcas 41, piese originale import germania, service specializat Volkswagen, Bmw.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Oradea, str Nicolae Bolcas 41, piese originale import germania, service specializat Volkswagen, Bmw.

nu stii cumva un numar de telefon de la ei??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

de ce nu incerci la reprezentanta vw. d&c pe clujului?

Poti sa incerci, si sa-l cauti pe ing.orza sebastian!

este un baiat fain! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

imi puteti recomanda si mie un service bun in oradea? imi apare emission workshop de o vreme si vreau sa vad care e treaba. Unde as putea merge sa vad ce are si sa o repar? cei de la reprezentanta sunt ok?

Modificat de majesticxpx
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

incearca la service-ul profilat pe VAG pe centura ..inainte de audiobronx faci dreapta si mergi 200m pana la o hala rosie. sunt mai toti mecanici proveniti de la d&c.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

eu personal n-am ajuns inca la cel de pe centura, n-am avut nevoie, dar am multi prieteni care merg la ei, si sunt ok baietii, n-au preturi mari si sunt meseriasi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

iti recomand servis CIDAN,mecanici de calitate si nu sunt scumpi(pe centura langa Bronx)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

nu stiti pe cineva care monteaza kit xenon in oradea?

in weekend de preferabil

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

a gasit cineva service de injectoare si sa fie multumit de serviciile de acolo? ma intereseaza si pe mine service bun in oradea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

sal. Imi ziceti si mie cum se numeste serviceul ala de pe centura si unde este mai exact ca vreau sa le fac o vizita

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Am inceput o discutie cu cei de la Autogrand - reprezentanta Skoda Oradea

 

Pana acuma telefonic si pe mail am ramas placut suprins de promptitudine.

 

Daca imi poate da cineva un feedback recent despre eie, apreciez.

 

Voi reveni si eu dupa prima vizita la dansii.

 

Zi faina,

ToniM

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Am avut eu de-a face cu service-ul Nagy Iosif din Velenta, de pe Dobrogei. Ultima data mi-au schimbat un furtun de apa, pe langa ca mi-au cerut 80 lei manopera, nu cred ca a durat mai mult de 15 min. I-am intrebat de ce costa asa mult si mi-au zis ca nu ii service de colt de strada. Am luat si antigelul tot de la ei, si mi-au cerut 21 lei/litru. Hmm. Chestia ii ca dupa ce mi-au terminat-o mi-a aparut un martor in bord, le-am spus, au verificat si ceva furtun de aer era miscat sau ceva de genul, de acolo venea eroare, + ca a doua zi dimineata mi-a aparut in bord martor rosu de antigel(si nu era completat antigel cat trebuia).

 

O alta experienta tot cu ei. Nu imi prinde frana de mana in mers, doar pe loc, si ei mi-au zis ca sunt garniturile de pe etrier(eram la prima masina si nu stiam exact cum is cu service-urile), le-am schimbat cu 380 lei, dupa care tot nu merg. Am vorbit cu un coleg, si era clar ca la modelul meu frana de mana e aceeasi cu cea de picior si ar fi trebuit sa schimb etrierul.

 

Asa ca eu nu mai merg pe la ei.

Am mai fost la Barosanu, pe Vladeasa ala pare ok si la Cidan, si ei sunt de treaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Pentru curatare/igienizare clima ce service recomandati in Oradea? Voi v-ati curatat clima? Cat v-a costat? Cat se sta cu masina in service pentru asta? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salut! Exista in Oradea service specializat VW sau VAG inafara de reprezentanta D&C?Sau daca imi poate recomanda cineva un service bun pentru un schimb de distributie la un Golf 7 GTD. Mersi!! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine un service in Oradea unde as putea face o diagnoza la un Golf 7 din 2018 care m-ar interesa sa-l cumpar. Puteti sa-mi recomandati un service ? Eu sunt din Cluj, dar am gasit o masina in Oradea. M-ar intersa sa pot verifica macar DPF-ul si cutia DSG.

 

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!