Jump to content

turometru


deluca
 Share

Postare recomandată

as vrea sa schimb ceasul, cu unul cu turometru. sa mai discutat aici, dar nu sunt sigur care erau solutiile. pot lua de la dezmembrari un kilomtraj cu turometru si sa-l inlocuiesc cu cel care-l am, mai am de modificat ceva, sau poate nu merge? se va potrivi mufa aia a lui, si cablul de kilomtraj?

Modificat de deluca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

oare cum atasez mai multe poze odata?

rog adminii sa modifice postul meu, dar n-am reusit sa pun pozele :icon_thumleft:

Modificat de deluca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as vrea sa schimb ceasul, cu unul cu turometru. sa mai discutat aici, dar nu sunt sigur care erau solutiile. pot lua de la dezmembrari un kilomtraj cu turometru si sa-l inlocuiesc cu cel care-l am, mai am de modificat ceva, sau poate nu merge? se va potrivi mufa aia a lui, si cablul de kilomtraj?

Trebuie sa cauti la dezmembrari modulul cu instrumente sa aiba si turometru,se potriveste perfect daca respecti niste lucruri:sa aiba mufele la fel(sint instrumente cu o mufa mare,sint cu o mufa mare si una mica,sint cu doua mufe mari)sa fie de la benzinar sau diesel(n-ai specificat ce motor ai).

Normal firele sint trase,nu trebuie modificat nimic.

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am benzinar de 1,3 nz cu o mufa. deci daca cel care-l voi lua de la dezmembrari va avea mufa la fel, se potriveste la fix si va functiona. abea astept sa va dau de stire daca e intr-adevar atat de simplu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!