Jump to content

Noua 'Jucarie''-ALLTRACK


ATERKI

Postare recomandată

Excelent arata, sa o folositi sanatosi!

Merita o descriere si mai pe lung totusi :)

Link către comentariu

MODEL: Passat ALLTRACK 2.0 TDI 4Motion 140Kw(190CP) DSG 7 viteze 

3G5C8T/PAC,PJQ,PM3,S3C,WLH,WX0,W67,YOW,ZMF/0

 

Echipari peste standard:

Culoare Gri reflex metalizat (8E8E)

Interior: antracit/negru/antracit.St Tropez

Insertii decorative Titan pt consola centrala

App Conect & Volkswagen Media Control(acum utilizez WAZE direct pe ecranul masinii)

Faruri Led High

Pachet Chrom

Oglinzile exterioare Chrom mat

Navigatie Discovery Pro(softul nu mai este pe card SD ci in memoria interna,astfel am 2 sloturi de card SD libere pentru muzica + CD/DVD player)

Pachet iarna (PW1)

Pachet sport (WYC)

Jante Kalamata 8J x 18/Anvelope Air Stop 245/45 R18 Continental(de vara-asa a vennit din fabrica) am pus anvelope de iarna Bridgestone

ABS,ASR,EDS,MSR si stabilizator remorca

Pedale Inox

Digital Cockpit

Camera video + senzori parcare

Selectie Mod Condus: ECO,NORMAL,INDIVIDUAL,OFF ROAD

 

Acestea sunt,in mare optiunile peste standard

 

 

 

 

 

 

Link către comentariu

Cum e fata de cel anterior? era tot de 190? am condus si eu un B7 alltrack de 140 cp dar mi se parea cam slab (ca performante) din cauza greutatii fata de un B7 normal de 140 de cai. Din cate stiu si anvelopele sunt de dimensiuni diferite fata de unul normal.

Link către comentariu

Cel anterior era de 150 cp.mauala

este o diferenta,se simte putin mai grea insa nu e deranjant,e sprintena...ma acomodez cu ea...imi place din zi in zi mai mult/anvelopele la cea veche erau pe 17 ,aceasta le are pe 18/este mai accesorizata...ce sa mai? eu am ales-o,normal ca imi place

Consumul e putin mai mare decat la cea veche datorita 4x4,190cp,si automata..ceea ce e normal

Simt ceva superior fata de ce am avut

Va multumesc si va tin la current pe parcurs

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Salutare si sa o stapanesti sanatos. Am pus si eu ochii pe niste Alltrack-uri SH din Germania, an 2016 si chiar eram curios sa vad daca are cineva de pe forum.

Se face aproape o luna de cand o ai - ne poti spune cate ceva despre consumuri? Ai apucat sa o bagi si in ceva zapada, sa te joci cu ea?

Ce fel de scaune ai pe ea? Sunt cele cu masaj?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!