Jump to content

Ceasuri plasma GOLF3


DB 84 RIZ
 Share

Postare recomandată

:emthup: Salut!!! in primul rand vreau sa va spun bine v-am gasit si sa ii felicit pe realizatorii acestui forum!!! acesta este primul meu TOPIC, si sper ca nu va fii ultimul deoarece sunt noul proprietar al unui VW GOLF3, si pur si simplu masina asta m-a fascinat!!! Am vazut golfuri 3 mudificate si..... nu am cuvinte!!

M-am gandit ca prima modificare sa fie aceste ceasuri care arata super (cu totii am vazut 2fast 2furious), si vroiam sa va cer voua parerea: merita, se potrivesc perfect, .....!!!

va multumesc anticipat!!! sunteti cei mai tari!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bine ai venit! Mie i-mi plac!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorin Golf 3 cabrio

Bine ai venit!

Depinde de unde le iei, important e sa-ti dea plasmele exact pt modelul masinii tale!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt special pentru golf3!!! ma interesa daca are cineva de aici asa ceva si daca e multumi de ele! ati vazut pimp my ride? ei folosesc niste fete de usa in care pot pune 2-3 difuzoare! stie cineva de unde se poate lua asa ceva?

merci!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorin Golf 3 cabrio
sunt special pentru golf3!!! ma interesa daca are cineva de aici asa ceva si daca e multumi de ele! ati vazut pimp my ride? ei folosesc niste fete de usa in care pot pune 2-3 difuzoare! stie cineva de unde se poate lua asa ceva?

merci!!!

Acele fete de usi se confectioneaza, nu vei gasi gata facute, te vor costa in jur de 60-100 E bucata, depinde de cat de complicate le vrei, am tovarasi care cu asa ceva se ocupa!

Plasmele, dupa cum spuneam, depinde cine le face, eu personal vand asa ceva, sunt produse in Coreea de o firma specializata si am pt Dacia Logan si BMW E 34, sunt albe si se aprind albastru sau verde. Pana acum nimeni nu s-a plans de ele, si, oricum au garantie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai in cazul asta, spune-mi si mie daca ai de golf 3 si cam ce pret ar avea!!! in cazul fetelor de usa, imi poti trimite niste poze, si din ce sunt facute? mersi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorin Golf 3 cabrio
pai in cazul asta, spune-mi si mie daca ai de golf 3 si cam ce pret ar avea!!! in cazul fetelor de usa, imi poti trimite niste poze, si din ce sunt facute? mersi!

De Golf 3 au fost cateva dar s-au dat repede, pretul este undeva la 100E.

Poze cu fete de usi nu am, baietii ti le confectioneaza exact cum vrei tu, din fibra de sticla.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aha!!! k 10x!!! esti din bucuresti? vreau si eu o adresa pls!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorin Golf 3 cabrio
aha!!! k 10x!!! esti din bucuresti? vreau si eu o adresa pls!!!

Da eu sunt din Bucuresti, zona Salajan, tel 0722 321 302

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca cumva mai primesti si ceasuri pt golf 3 as fi si eu interesat

contact - cristidamian@rdslink.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorin Golf 3 cabrio
daca cumva mai primesti si ceasuri pt golf 3 as fi si eu interesat

contact - cristidamian@rdslink.ro

La Golf 3 sunt 8 modele si e mai dificil sa acoperi toata gama!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!