Jump to content

Golf 6/Jetta - Repere / accesorii OEM


psyk3
 Share

Postare recomandată

Salut! Stie cineva cat costa o maneta de tempomat pentru un Golf 6? Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Depinde de anul de fabricatie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Codul manetei cu tempomat este 1K0953513G 9B9 pret 309.5 ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca masina e MY2010 nu mai e acelasi cod deoarece se schimba blocul de manete cu totul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

A montat cineva led in loc de normale? Am vazut mai multe dicutii, dar nimeni nu a finalizat

Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

UNde ? pe pozitii, DRL, proiectoare, numar inmatriculare ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Cod spoiler grunduit GTI 5K6827936A GRU,pret 955 ron :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wow, doar pt un eleron :blink:, dar bara spate de GTi/GTD ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1400 doar imbracatura pt bara de protectie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A montat cineva led in loc de normale? Am vazut mai multe dicutii, dar nimeni nu a finalizat

Va multumesc

Si daca vrea cineva sa le vanda pe cele vechi sa dea de stire,

Am spart stop dreapta in parcare si ar trebui inlocuit.

Din ce am cautat ar fi vorba de piesa 5K0945096M ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, am sunat la pbv si mi-au spus ca stopurile led pe spate costa 1500ron ambele si ca merg montate fara probleme si fara piese suplimentare. Credeti ca e ok ce spun ei?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doar 1500lei ? Ma mir...citez un email primit de la pbn pe 14.12 "Stopurile cu tehnologia LED va costa aproximativ 3.000 lei cu tva inclus dar aceste stopuri pot fi montate numai in urma unei decizi de la dep tehnic in urma verificari masini dvs.Stopurile se pot aduce la comanda in 3-4 zile."

Nu stiu ce sa mai cred.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam eftin.La banii astia le gasesti pe e-bay si premiza Porsche Ro este de adaos de 9999787964664% peste orice pret

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cat costa o bara fata de gti?dar de r?cat costa o bara spate cu tot cu fusta de r?bara spate cu fusta gti e undeva la 2000ron.1500bara,400ron fusta+-ceva maruntisuri.cat costa un volan de gri?dar unul de r?astea ar fi niste informatii care ar putea fi utile;)

Modificat de guesswho1983
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bara de GTI mi-am montat eu si a costat cu tot cu proiectoare, suporti, vas spalator, grile, .... vopsit 5000 ron.

Modificat de tutu0581
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

revin cu preturi bara fata de r in jur de 4000ron,bara fata golf trendline 1500ron fara plasticele aferente,far normal 900ron,evacuare r 4300ron,volan gti 2300 airbagul tot pe acolo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca merita.... 5000 de lei pt un rahat de bara? mai bine face modificari la motor cu bani aia

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Desi e offtopic, la modificarile exterioare iesi mai ieftin daca pui kit Abt sau Caractere spre exemplu, decat sa iei bare si praguri gti sau R si in plus nu va incerca sa para o copie. La concluzia asta am ajuns in incercarea de a modifica exteriorul propriei masini.

On topic: tipsurile cromate cat ar costa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vorbesti de cele care merg pe tl,cl sau hl sunt in jur de 100 de euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

:offtopic: imi cer scuze daca este off topic, nu cred ca e un loc tocmai potrivit pentru intrebarea mea.

unde tineti extinctorul ? exista un suport cva ? sau e legat prin portbagaj sau nu il tineti in masina ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sub scaun sofer, ca sa fie la indemana

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Recent mi-am schimbat farurile. In timp ce mecanicul se dusese dupa cutii, a lasat langa mine un bon pe care scria pretul de 486 RON per far. Restul pana la 900 RON (cum zicea colegul de mai sus) e bucata lor. Aproape dublu. Good business...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai bine incerci sa il pui sub scaunul pasagerului ca la sofer daca cumva zboara sub pedale nu e prea placut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!