Jump to content

Passat B8 2.0 Biturbo 4 motion DSG 240 cp


Mar33

Postare recomandată

Credeam ca m-am facut inteles de la inceput: nu discutam probleme tehnice.

Multumesc.

Link către comentariu
lambda_dryver

Arata superb @Mar33! Sa o stapanesti sanatos si fara niciun incident, multi kilometri de acum incolo! Motorul este de absolut vis si configuratia este pe masura motorului. Cu Passat-ul acesta chiar au nimerit-o bine.

Inca o data, sa o stapanesti numai cu zambetul pe buze!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Incredibil de frumoasa masina, display-ul ala digital de la volan, 240cp... offf!!!

 Am programat sa cumpar una asemanatoare undeva in toamna, insa din pacate nu cred ca o sa ma duc chiar la 240cp, decat daca am vreun noroc chior sa prind una la vreo licitatie! 

Hai, spune-mi cat a costat toata minunatia asta, ca sa fiu sigur ca nu o sa dau comanda la niciun dealer :) 

Drumuri bune si sa va bucurati de masina, atat tu cat si familia ta. Postul ala m-a deranjat personal si mi-a creat o senzatie de rau. Cred ca unii oameni sunt idioti iremediabil. Ce nu inteleg unii este ca ar fi mai potrivit sa-ti invidieze pozitia in companie, datorita careia esti indreptatit sa conduci o masina de acest tip, nu obiectul in sine... pentru ca oricum iti permiti oricand unul pe persoana fizica. :)

 

Link către comentariu

Are cineva idee in ce format trebuie sa am fisierele video ca sa mi le citeasca unitatea media? Merg si de pe stick / card sau doar dvd?

Link către comentariu

mp3, flac...

Dar ce rost mai are toata treaba asta, daca poti rula de pe telefon?!

Marea chestie, pe care o vad eu, este ca pot rula podcast-urile mele de pe Iphone si internet radio. De multa vreme imi doresc sa pot asculta Bloomberg Radio in masina :) 

Iti recomand aplicatia TuneIn Radio. O descarci in telefon si iti va aparea si pe masina.

Faza este ca trebuie sa faci un mic artificiu. Dupa ce te inregistrezi, subscrii pentru varianta premium (platita) apoi mergi in Icloud la contul tau si anulezi subscriptia lunara/anuala. Iti raman aproape toate optiunile in aplicatie, dupa aceasta manevra.

Mai este optiunea Dezzer, care poate fi instalata pe telefon si iti va aparea pe masina. Chiar daca subscriptia nu este facuta...

Link către comentariu

Cred ca nu ai fost atent. Intrebam de formatul VIDEO. Audio stiu, e simplu :) 

Link către comentariu

a... 

Film playback from AVI, MPEG, Divx, H.246, and DVD from SD, USB and DVD data carriers

 

de aici

 

Modificat de floraur1
Link către comentariu

Nu merge. Poate pentru ca nu am navigatie? Are legatura? De fapt am incercat doar un DVD cu desene animate si nimic.

Link către comentariu

Circul si pe centura, dar astazi nu am fost eu. :) 

On 21.04.2018 at 7:20 PM, Rave said:

DVD-uri stie doar Discover Pro-ul, Composition Media nu cred ca stie video.

Deci sa inteleg ca eu nu pot sa vad niciun fel de video ? :huh:

Link către comentariu

Pana se hotareste Apple sa includa YouTube in Carplay... nope! Sau doar daca vrei sa faci Jailbreak, ceea ce nu cred ca e cazul. 

In schimb poti lua un Android mai bun (ca sa se miste decent) nou/sh nu conteaza, pe care il poti lega prin Android Auto si pe care se pot face niste chestii ca sa faci YouTube sa mearga si in mers...

LE: si asa poti sa ai si Waze ceea ce chiar e ok. 

Modificat de Rave
Link către comentariu

Sa nu vina nenea polițistul și să ne/va ardă :unsure: vedeți că este topic dedicat pentru app-connect și desigur pt YouTube în mașină te ajut cu plăcere pe PM daca nu găsești topicul

Link către comentariu
15 hours ago, Rave said:

Pana se hotareste Apple sa includa YouTube in Carplay... nope! Sau doar daca vrei sa faci Jailbreak, ceea ce nu cred ca e cazul. 

In schimb poti lua un Android mai bun (ca sa se miste decent) nou/sh nu conteaza, pe care il poti lega prin Android Auto si pe care se pot face niste chestii ca sa faci YouTube sa mearga si in mers...

LE: si asa poti sa ai si Waze ceea ce chiar e ok. 

Asta cu Waze chiar ma intereseaza. Ma poti ajuta in privat? Merci.

Link către comentariu
1 hour ago, Mar33 said:

Asta cu Waze chiar ma intereseaza. Ma poti ajuta in privat? Merci.

Nu privat, ci aici ca ma intereseaza si pe mine. 

Deci cu androidauto functioneaza Waze, insa cum ramane cu muzica? 

 

Modificat de misucatinas
Link către comentariu

Cum va ziceam exista topic special pentru asa ceva nu pe pagina colegului. Va las link

iar pentru Waze

 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Merge waze de pe iphone ?  

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!