Jump to content

Audi a4 allroad B9


tgb97

Postare recomandată

Multe nu am de spus pentru ca inca nu am condus masina,maine o voi lua.Ideea este ca din punctul meu de vedere masina arata foarte bine.

Motorul este de 2.0tdi quattro 190cp si ca optiuni ,are ceva, si voi incerca sa le enumar pe toate.

Incepem cu nuanta,care pe mine m-a atras extrem de tare,este vorba de Verde Gotland,interiorul fiind negru integral.

Lista de optionale suna asa:

-Audi connect

-Audi smartphone interface

-Audi soundsystem

-Virtual cockpit

-Faruri led

-Cheie confort

-Carlig de remorcare

-Privacy

-Iluminard ambientala

-Navigatie MMI plus cu MMI touch

Cam astea sunt dotarile care m-au atras pe mine,nu le-am enumerat pe toate restul se observa in poze.

Ps:Singurele achizitii sunt cauciuri de iarna Hankook,dupa zeci de telefoane doar astea le-am gasit intr-un timp asa scurt sper sa fie bune:biggrin: si jante GMP Atom(atasez poza)

IMG_20180122_57266.jpg

20180120_130128-3024x2268.jpg

IMG_20180122_15919.jpg

IMG_20180122_15290.jpg

IMG_20180122_52460.jpg

53588-atom-ad-front.jpg

Modificat de tgb97
Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos , sa te bucuri de ea multi km fara evenimente.

Asteptam impresii din spatele “covrigului”.

Spor !

Link către comentariu

Culoarea e dementiala! Noroc cu masinile astea "de stoc" configurate bine. :emthup:

Link către comentariu

Sa o stapaniti sanatos! Nu spune hop pana nu plecati sportiv unul de langa altul! (alte cuvinte erau cenzurate) :)):)):))   

Modificat de mihai.onu94
Link către comentariu

:biggrin:Niciodata nu am avut rabdare,deci niciodata nu voi comanda o masina,voi lua doar ce e pe stock:biggrin:Intradevar  culoare m-a atras cel mai mult.

@mihai.onu94 nu cred ca va fi nevoie oricum fac a4 allroad:biggrin:,gluma gluma tot fan Volkswagen raman!

Link către comentariu

Foarte misto masina, mai ales in culoarea asta. Sa o stapaniti sanatosi!

Uitandu'ma la poze, intreb totusi: de ce A4 allroad si nu Q5'ul? Ca preturi de lista par cam tot p'acolo. Sau la A4 s'a aplicat reducerea de 20% pe care'o vad pe site'ul Audi?

Link către comentariu

Pentru ca q5-ul nu imi place,este o masina,in opinia mea pentru cei mai in varsta...pe langa asta nu suport masinile inalte,iar cel putin q5 in configuratie standard are un ruliu pe care nu il suport.

Multumesc pentru aprecieri!

Ps:nu am mai calculat procentele sincer:biggrin:

Modificat de tgb97
Link către comentariu

Preturi bune la Audi gasim mereu... daca avem prietenii potriviti :na:

Sa o stapaniti sanatosi!

Modificat de C Z R
Link către comentariu

Multumim!

De jante nu ziceti nimic?:biggrin:

Sa le pun pe vara sau iarna?

Modificat de tgb97
Link către comentariu

@Rave sunt unele gen rotor pe 18,nu stiu exact cum se numesc...o sa fie un set de iarna unul de vara,momentan din nerabdare sa pot sa iau masina mai repede de acolo,am optat sa pun repede pe jantele OE anvelopele de iarna,pana vin celelalte jante.

Modificat de tgb97
Link către comentariu

Daca sunt tot 18 nu conteaza care/unde... Dar daca sunt astea parca sunt mai interesante cele AM :))

24A77239-DB39-4E61-85CA-5258B9B7BDD6.jpeg.92a602573e0144e9c88fb3506e1a693f.jpeg

Link către comentariu

Daca cele AM sunt tot pe 18, pastreaza-le pentru vara pentru ca 1) arata mai bine (asta daca le-ai nimerit et-ul bine) si 2) cele oem sunt mai rezistente si implicit mai bune pentru iarna cand nu vezi borduri, gropi si altele pe drum.

Link către comentariu

Am luat si masina,merge ireprosabil,nu am ce sa comentez,iar calitatea materialelor 10 plus!

Revin cu impresii cat de curand!

Ps:in a doua poza e si baba familiei:biggrin:

IMG_20180123_46996.jpg

IMG_20180123_56941.jpg

Link către comentariu

Allroad-urile cu jante mari si cu suspensie joasa (nu trantita gen air ride) sunt un deliciu pentru ochi! 

Link către comentariu

Superba masina! Sa o stapanesti sanatos! Ai optat pentru vreo sonorizare extra (Audi premium sound sau B&O)?

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!