Jump to content

Touran! Pentru ca...VW si pentru ca...spatiu!


alec_sender

Postare recomandată

Salut,

sunt Alex din Bucuresti (mai exact "Popesti City").

Am achizitionat de cateva luni un Touran 1T2 din 2008 - 5 locuri,  2.0l DSG 103kW, motor BKD... dotari destule...geamuri electrice, comenzi volan, incalzire scaune, dublu climatronic, pilot automat, senzori parcare spate...

Il am din Mai 2017 si sunt super incantat de el... Au durat cautarile aprox 6 luni, dar si cand l-am vazut, am zis "asta e!", desi avea o "buba": era trecut in carte "autoutilitara N1 - cu 2 locuri". Insa l-am luat asa si dupa vreo doua-trei saptamani de chin (reprezentante VW, RAR, etc), am reusit sa o reomologhez "autoturism M1" si am inmatriculat-o cum era normal.

Recunosc, nu prea voiam cutie automata (voiam sa "mestec eu vitezele"), dar Doamne, cat de bine e! :biggrin:

Sunt impatimit VW, dupa cum se observa in poze si fostul meu Golf4 1.6 AZD, care din pacate ne-a "ramas mic" odata cu aparitia copiilor... Acum insa, am o adevarata sufragerie mobila, pe deasupra si frumoasa si fasneata!!!:P

IMG-20170222-WA0001.jpg

IMG-20170222-WA0002.jpg

IMG-20170222-WA0000.jpg

IMAG2998.jpg

IMAG2999.jpg

Link către comentariu

Nu am prin laptop acum, dar promit ca fac si la interior si revin...;)

Link către comentariu

Multumesc! In club sunt de mult, doar am schimbat clasa! ;)

Modificat de loghy
quote post anterior
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!