Jump to content

Montare camera marșarier AM


roberteeel
 Share

Postare recomandată

Salut! Am și eu o întrebare, baieti. Se poate monta o camera AM (in suport număr) și sa se vadă pe RNS 510? M-am interesat și mi a cerut 2000 de lei in total cu nu știu ce soft ca sa apăra pe RNS...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La 2000 de lei cred ca te incadrezi la highline in emblema :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CA sa vezi imaginea de la o camera AM pe rns510 iti trebuie un convertor CVSB-AV, mai bine iei o camera lowline OEM si gata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ma înțelegeți greșit, eu doar am întrebat, nu am afirmat ca așa este corect sau ceva. 

@Al Bundy, scuza ma, dar nu ma pricep la detaliile astea tehnice. Camera lowline însemnând...? 

Mulțumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inseamna cea care nu are liniile de ghidaj care se misca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

20 hours ago, roberteeel said:

Salut! Am și eu o întrebare, baieti. Se poate monta o camera AM (in suport număr) și sa se vadă pe RNS 510? M-am interesat și mi a cerut 2000 de lei in total cu nu știu ce soft ca sa apăra pe RNS...

Monteaza camera de Scirocco, in bara - cea oem - o sa iesi mult mai ieftin si e ce trebuie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

kit-ul oem cu tot cu montaj... sub 1000 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

As dori si eu o asemenea camera...ar monta asa ceva la reprezentanta daca le aduc? Pentru ca in Iasi nu pare sa fie cineva interesat sa bricoleze asa ceva...daca e de inlocuit piese toti sar, dar la putin munca nu. Daca sunt prin zona (iasi, Bacau, Neamt) as monta o camera rear view...sau senzori cu afisaj in RNS310.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigur gasesti si in zona ta - daca nu, mergi pana la Bacau, unde te poate ajuta @Mecatronic

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!