Jump to content

Skoda Octavia 3 Combi Style 1.4 TSI ACT


alexxb

Postare recomandată

Din ce stiu eu ramane o scurta perioada dupa incuierea masinii curent in sistem intr-o oarecare masura. As fi curios daca si dupa sa spunem 30 min tot aprinse sunt.

Link către comentariu

Mie mi s-a parut ca in momentul cand am inchis masina din telecomanda (m-am inchis in masina, ca sa testez :) ) s-a stins si lumina aia "reziduala" :) 

Link către comentariu

Nu cred ca il poluati, doar  se invarte in jurul subiectului abordat de mine.

Cu aceasta ocazie rog moderatorii sa se coboare un pic si la nivelul celor de jos (de exemplu eu) , sa anunte macar cand muta anumite asa zise off-messages pe topicul pe care il muta. Altfel dispar brusc anumite comenturi si doar ei stiu unde le pun...

Modificat de alexxb
Link către comentariu
  • 2 months later...

Si niste accesorii luate oglinda copil, husa protectie pt. scaun copil si compartiment suplimentar portbagaj (3 kg poate sustine). Masina merge excelent, am observat ca habitaclul se incalzeste foarte repede (mult mai repede ca la 1.6 tdi ).

In rest as activa candva voice comand de pe volan....

20171101_134706-1008x756.jpg

20171101_135149-1008x756.jpg

20171101_135323-1008x756.jpg

Link către comentariu

Daca reusesti cu voice command, as fi si eu interesat. Am intrebat la reprez si au zis ca nu fac - nu mi-am batut neaparat capul sa vad daca au inteles pe deplin solicitarea...

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!