Jump to content

Kit de reparatie pentru PIERBURG 2E


C.T.C.
 Share

Postare recomandată

Am nevoie urgenta de un kit de reparatie pentru un Pierburg 2E.cine stie de unde il pot lua ii raman dator....... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am facut rost.. :)

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am nevoie urgenta de un kit de reparatie pentru un Pierburg 2E.cine stie de unde il pot lua ii raman dator....... :lol:

al padrino universitate, costa cateva sute de mii, dar sa ai garnitura de carburator cu tine. sunt multe modele si variante

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

problema e ca nu include piese importante ca jiglere si o-ringuri pentru suruburile de reglaj, daca stie cineva unde se pot gasi macar jiglere sa dea de veste

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

al padrino universitate, costa cateva sute de mii, dar sa ai garnitura de carburator cu tine. sunt multe modele si variante

eu l-am luat de la agent smith care la randul sau la luat de la VOLKSPARTS..nu am luat garnitura de la al meu pentru k si el are acelasi carburator pe masina si am mers pe incredere..si ma gandesc eu..

daca eu cer un kit de PIERBURG 2E se poate sa-mi dea altceva?PIERBURG 2E are mai multe "forme"? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca eu cer un kit de PIERBURG 2E se poate sa-mi dea altceva?PIERBURG 2E are mai multe "forme"? :(

da, e posibil sa primesti altceva.. de obicei se orienteaza dupa tipul motorului / model.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt carburatoare 2E2 si 2E3, din cite stiu eu, in functie de motor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!