Jump to content

Audi S3 SB


dragoslk

Postare recomandată

Și mie îmi place grila rs3, dar originala am găsit cu minim 1200 euro pe eBay , 300 euro nu are cum sa fie , poate aftermarket.

Imi place grila așa cum este , se potrivește cu oglinzile și cu suporturile de pe plafon , nu as face-o neagră .

PS: poza de la avatar nu prea se vede bine , nu ți-ai făcut topic cu prezentarea masinii pe forum ?

 

Link către comentariu

Dpmdv cand ai spus pretul minim pentru grila (1200+ euro pentru un !@##$ de grila) instant am zis hell NO.

Bine , banii tai piticii tai, nu judec.

Link către comentariu

Nici eu nu as da atâția bani pe ea , exista și alte metode .

I-am făcut Casco la mașina ?

Oricum următoarea "investiție " va fi in scaune, astea nu îmi plac deloc , nici confortabile nu prea sunt, poate gasesc tip scoica din piele ,la pret bun .

Modificat de dragoslk
Link către comentariu

nu mi-am facut topic, abia am timp sa citesc ce mai fac altii da pai sa mai stau si de povesti :))

 

Link către comentariu
  • 1 month later...

update : am cumpărat scaun copil chicco ? Și am înmatriculat mașina .

IMG_0944.JPG

Link către comentariu
  • 1 year later...

In ultima vreme nu prea am mai mers cu masina, am fost mai mult plecat din tara, iar pana in octombrie  nu mai pot conduce, din cauza unui radar ☹️.

Ma gândesc serios sa schimb si marca, sunt in cautari de un Nissan GTR,  dar masina va ramane in familie, la sotie, oricum nu am renuntat la ideea de a pune scaune Audi Recaro, dar oferta de sh e mult prea saraca...

:salut:

 

audi S3.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!