Jump to content
Mihai my

RCD 330G Plus pe Golf 5 & Jetta

83 postări în acest subiect de discuţie

DomaniG

@jarco Instaleaza : CarMode  (galaxy apps ) ,Lg Mirror si button savior . La mine functioneaza chiar si in mers .Samsung Galaxy A5 2016  .Daca ai VCDS 16-17 poti sa modifici protectia din Radio 56 .

Azi am incercat sa pun o camera AV si nu functioneaza .prima data am incercat cu camera alimentata direct de la baterie sa vad daca functioneaza ....PAUZA .... intra in reverse dar afiseaza imagine neagra .Camera a fost codata cu VCDS original .Intrebarea mea e : cine a mai montat ,daca ii merge si cum a facut ?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
AndreiNAF

Salut, a reusit cineva sa faca update software la RCD 330g plus, ca in  video-ul  atasat?

Link către postare
mrn_smn

Salut,

dupa ce am instalat cele 3 aplicatii,da semne sa se conecteze prin mirror link insa nu reuseste,plus ca se dezactiveaza dupa ce masina trece de 10/20 km/h.

Protectia se poate scoate de pe 56?

Link către postare
eddzz

Si eu doresc sa știu cum se scoate protectia ca sa mearga mirrorlink si in timpul mersului. A rezolvat cineva?

Link către postare
cryst7ano

Mi-am achizitionat si eu RCD 330g plus. Revin cu impresii dupa ce o pun pe masina  si o comparatie la sunet cu unitatea actuala RCD 500

22290975_1637303149624593_1359484440_o.jpg

22292584_1637303122957929_221239211_o.jpg

Link către postare
AlexDC

A reusit cineva sa conecteze camera OEM ( RGB) cea din sigla , pe aceasta unitate fara probleme ? Am RNS315 si vreau sa fac trecerea la RCD330G Plus dar nu vreau sa pierd camera . 

Link către postare
F l o r i n

deci, ai modelul lowline, fara modul ? daca da, iti trebuie un converter, de la RGB la AV

Link către postare
black_fn

Am si eu o intrebare. Este vreo diferenta intre modelul care vin din start cu Carplay instalat si butonul APPs pe el si modelul care este modat sa aiba si Carplay cu butonul mute?

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.