Jump to content

VW CC R-line 2016


VW CC

Postare recomandată

@VW CC: asa cum ti-am mai spus, salut decizia de a renunta la 19'' si a trece la 18''

Buna alegere Interlagos, foarte foarte bun pretul pentru ce am vazut in poze...Dar, las ca mai prinzi tu o ocazie :) 

Link către comentariu

@75NOR multumesc. Le-am ratat in ultimele 6 secunde de licitatie... Acum sunt pe 18"(cele de iarna) si mi se pare ca plutesc comparativ cu cele pe 19". O sa imi caut astazi 4 cauciucuri noi, le pun pe jantele mallory si gata. Nu prea stiu ce sa aleg inca.

Link către comentariu

Mie Mallory imi plac foarte mult, mai ales ca sunt din pachetul R Line.

Ai putea - ca solutie de moment - sa pui 18'' vara pe Mallory si sa cauti - ai timp toata vara - alte 18'' pentru iarna, care sa-ti placa

Link către comentariu

Asta o sa fac, ramane sa ma hotarasc ce marca de cauciucuri gasesc

Link către comentariu

Bun asa :) 

O poza de ansamblu, cu echiparea asta avem ? ;)

Mallory + RLine = ce trebuie :) 

Link către comentariu

Astazi am schimbat toate becurile din interior, portbagaj, torpedou cu unele cu LED error free 

IMG_2685.JPG

IMG_2686.PNG

IMG_2681.JPG

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am vrut de mult sa va intreb de ce ceasurile nu sunt iluminate cu comutatorul pe pozitii ? La celelalte cc-uri nu era asa. Am atasat o poza mai jos. Pe faza scurta, sau auto sunt iluminate. 

IMG_2744.JPG

Daca comutatorul este pe pozitii si il trag la prima treapta ca sa aprind proiectoarele se ilumineaza si ceasurile.

IMG_2745.JPG

IMG_2744.JPG

Link către comentariu
  • 4 months later...

M-am lamurit de ce ceasurile din bord nu sunt iluminate cu comutatorul pe pozitii : daca am soarele in fata, se ilumineaza. Daca schimb directia si soarele nu bate din fata, se sting. Ecranul navigatiei isi schimba luminozitatea in aceleasi conditii.

Link către comentariu

Nu stiu daca e acelasi lucru dar ale mele pe auto isi regleaza singure intensitatea luminoasa. Daca e mai umbra lumineaza mai incet iar daca e soare puternic se aprind mai intens (sau poate invers :P).

Oricum ale tale au animatii 3d si poti sa treci cu vederea chestiile minore :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Astazi a implinit 20000 mile. Extrem de multumit din toate punctele de vedere, mai ales dupa o vacanta de 2 saptamani si jumatate in care a facut aproape 8000 km. :Driver:

IMG_3048.JPG

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!