Jump to content

Passat CC 2.0TDI 170Cp


EduardCC

Postare recomandată

  • 1 month later...

Am renuntat la colant-ul de pe grila , mi se pare mai elegant asa :D , in rest super multumit de ea . Poate la anu ne despartim :( 

IMG_1659.jpg 

Link către comentariu
  • 1 month later...

Ultima poza cu rotile de vara :( 

IMG_20171110_164744.jpg 

Am pus bocancii de iarna pe 17 Model Phoenix , masina jegoase , jante urate , totul este perfect :)) 

IMG_0247.jpg

Link către comentariu
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Salut!te-am vazut azi in magureni,tu erai ?sau am confundat masina?

Modificat de valy2d
Link către comentariu

Salut , eu eram :D . O intamplare nefericita cu un caine + viteza , din nefericire pt iubitorii de animale , cainele este mort .

28684813_1780555561991165_29078728760375

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

Va urez un Paste Fericit , daca tot am prins cateva zilele libere , am mesterit si eu pe le fetele mele .. cu ocazia asta , le-am tras cateva poze :))

Daca ma intrebati de folia de pe fata la cc , nu va raspund :)) 

IMG_0865.jpg 

IMG_0860.jpg 

Link către comentariu
  • 1 month later...

Daca intereseaza pe cineva , masina a intrat la vanzare :D 

IMG_0256.jpg 

Link către comentariu

Nu se poate asa ceva, ma faceti sa nu imi mai doresc CC...Asta pentru că vad ca "trebuie" sa o folosesti max 1-2 ani...apoi gata.

Ps: chiar asa ..s-a stins flacăra?

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Nu este chiar asa :)) , eu unul chiar vreau altceva , mi-am luat si un Golf (adica tot vw ...) , deja asta ii al doilea CC pe care il am, acum 2 ani aveam altul dar pe benzina , 1.8TSI , sincer vreau o schimbare , n-am nimic cu masina dar cum am spus , vreau o schimbare :D  care 100% nu va fii VAG ☠️

Link către comentariu
  • 1 month later...

Masina este inca la mine :D , se pare ca nu i am gasit inca stapanul potrivit :) , toate bune si frumoase ?

IMG_0873.jpg 

Link către comentariu
  • 3 months later...
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!