Jump to content

Skoda Superb 2


saishnoo

Postare recomandată

Facem, facem. Aseara la 11 le-am montat ca nu mai aveam rabdare si nu prea mai avem chef sa stau sa fac poze.

Chiar o sa il mai vizitez pe @Muale cu inca 2 masini. Trebuie doar putin timp :)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Si in urma vizitei la @Al Bundy am activat un DLR pe spate, pe luminile de ceata la 22%. 

In plus am reusit sa montez lampile pentru numarul de inmatriculare.

IMG_2719.JPG

IMG_2720.JPG

Link către comentariu
  • 1 month later...

Si a trecut o tura scurta in Grecia. aproximativ 2600 km, cu un consum de 6.2 , viteze normale :)

in urma unei vizite la Marble Beach a trebuit sa trec pe la o spalatorie ca nu mai stiam ce culoare are masina... :banghead:

Singura problema avuta pe drum, a fost receptia posturilor de radio... Sa vad cum pot sa rezolv si problema asta...

 

Grecia.jpg

IMG_2956.jpg

IMG_3027.jpg

20170726_101203.jpg

Modificat de saishnoo
Link către comentariu

Bun consum! Eu inca ma plimb prin Grecia, dar is undeva pe 6.6 consum!

Link către comentariu

Chiar am fost multumit. Si cu rulajul ei, deloc mic, s-a comportat exemplar. Si loc de depasiri si confort. 

Tinand cont ca ne-am fatait pe acolo, cu drumuri scurte si urcari/coborari ma declar extrem de multumit de consum. 

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Se cam pusese praful pe topicul asta.

Decembrie a fost luna in care a venit Mosu' si pentru Superb. A venit cu o revizie la Metrotehnica, in care mi sa confirmat ca masina e super ok dpdv mecanic. Se pare ca ar fi de schimbat, dar nu urgent, o bieleta pe partea drapta. 

Se vor rezolva si micile imperfectiuni estetice in perioada urmatoare. 

Si pe 28, neavand ce face, am gasit pe olx,o navigatie... Pe 4 imi vine si rama adaptoare pe care am comandat-o la Brady.  

 

IMG_1448.JPG

Link către comentariu

Foarte bine.  Arata bine masinuta si e altceva oricum deja iti vine sa stai mai mult in masina decat in casă hehe

Link către comentariu

Acu sincer la cat stau prin trafic...aproape 2 ore pe zi e ceva. 

Si uitasem ieri... Masina a mai primit un set de leduri: DLR si semnalizari cu ajutorul baietilor de la @Led It Up. totul plug and play fara modificari. Mai am luminile de mers inapoi si pozitii spate, dar trebuie sa ajung pe la ei si am o problema cu timpul. 

Modificat de saishnoo
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!