Jump to content

VW Passat


claudiu_83

Postare recomandată

Cea mai buna modificare care ai putea sa o faci in momentul de fata pentru o schimbare radicala in bine a look-ului masinii este folie pe toate geamurile sau macar pe cele laterale si luneta.

Alb cu folie neagra e combinatia mortala si mai ales ca ai si jantele cu negru- o sa ma pomenesti mereu cand o sa te uiti la masina daca ii pui folie :(

Link către comentariu
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • claudiu_83

    31

  • Red

    3

  • Extreme

    2

  • danuuu

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu maestre :rolleyes: , da atatea am de facut ca nu mai stiu care sunt mai prioritare... mai vreau suspensie sport, sa-mi refac tapiseria din masina intr-o combinatie alb-negru, xenon pe lunga, un eleron frumos pe hayon, niste tips-uri faine la esapament, bineinteles folia de care ziceai si tu... etc, asa ca nici nu mai stiu care sa le fac primele :D , ca banii is putintei.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Bai da se para ca nu-i place nimanui ultima chestie care am facut-o :offtopic: .....

Cu intarziere, dar mai bine mai tarziu decat niciodata, am promis mai sus ca pun poze din interiorul masinii, sa vada poporul cum se vede xenonu dom'le.

Si mai am o surpriza, a venit caldura, deci am trecut pe jantele de vara.... doahhhhhmne de cand am asteptat.

post-3386-1204618594_thumb.jpg

post-3386-1204618621_thumb.jpg

post-3386-1204618633_thumb.jpg

post-3386-1204618644_thumb.jpg

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu

Foarte buna lumina facuta de xenon-ul aftermarket dar mai are foarte mult pana sa se compare cu cel din fabrica. Pot spune ca cel care l-am avut la GTI lumina mult mai departe. In rest numai felicitari pentru masina si spor la treaba cu ea. Apropo nu ti se pare ca e un pic cam "barca" ? A avut si tata unul, tot break si era 2,8 V6 benzina 193 cai si mi se parea ca e barca pe langa un alt A4 1,8 T pe care il aveam. Sa nu mai vb fata de GTI. S-o stapanesti sanatos in rest

Link către comentariu

Nici nu ma gandeam ca poate sa egaleze xenonul meu pus aftermarket, unul de fabrica.

In legatura cu senzatia de barca, asa este, mai ales acum ca am suspensia destul de varza; dar sper sa remediez acest lucru cu o suspensie sport.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!