Jump to content

VW Passat


claudiu_83

Postare recomandată

Iata mandria mea ... 2002, ceva dotari... un pic de piele...poate in curand si ceva jante de 17".. cine stie. Da una peste alta sunt foarte mandru de ea.

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • claudiu_83

    31

  • Red

    3

  • Extreme

    2

  • danuuu

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domnule... nae ... ma tot chinui si-mi prind urechile ca nu mai stiu sa pun poze. :D ... bata-l vina de calculator.

47so.jpg

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu

Am reusit intr-un final... si mai vin.. poze...

38nk.jpg

12ib.jpg

56vh.jpg

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu

e f misto alba ! era una la semafor in fata mea acuma 2 zile tot alba , tocmai scoasa de la spalat ... f misto !

Niste jante se cer .. ! neaparat !

Link către comentariu

faina culoarea!dar baga-i repede o folie autorizata R.A.R(geamuri fatza,spate si luneta)!da bine tare pe alb

Link către comentariu

Eh ca bine ziceti voi... da am tot avut belele si a trebuit sa-mi impart bugetul in mai multe parti. De curand am tratat cu cineva pentru niste jante de 17"... si.... se rezolva si geamurile, dar m-ar bate mai tare gandul sa le ionizez... ma mai gandesc eu.

Link către comentariu

sincer am vrut sa le ionizez si eu!dar ramane patat geamul daca il atiningi!poate vii pe 6-7 mai la Tusnad sa vezi calitatea foliei(LUMAR),garantzie 5 ani.da mult mai bine cu folie decat ionizate!cat dai pe ionizat dai si pe folie autorizata R.A.R(120 EURO)!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Iata si cateva poze cu interiorul masinii.... parca nu se vede prea bine :huh: ... nu prea am calitati de fotograf :huh: :P .

78lg.jpg

98ht.jpg

82ml1.jpg

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu
  • 1 month later...

Si uite inca cateva poze....

113rz.jpg

120tl.jpg

145dq.jpg

Link către comentariu

noi astia cu nr de sj ce ne mai laudam cu masinile noastre...... :P

Link către comentariu

Mda... bine ca avem cu ce... :P :P ... dar vad ca nici tu nu te lasi mai prejos... :P

Link către comentariu

Si inca una sa-i fac ciuda lui cipos.... :P :P :P :D .... glumeam ;)

135gm.jpg

Link către comentariu
  • 1 month later...

Foarte fumoasa mai ales ca are bonduri cu ornamente cromate. Sa ai noroc de ea.

Cat dai pe jante? Mi-ar trebui si mie tot pt un passat variante. :(

Link către comentariu

Multumesc pentru urari. raspund foarte tarziu pentru ca nu prea mai intru pe net acum... o perioada.

Jante.... :Driver: urmeaza...mai intai sa vina $ :)

Link către comentariu
  • 8 months later...

Daomnelor si domnilor.... Passat reloaded !!!

Dupa o lunga perioada de chin in care nu am investit in masina mea decat strictul necesar pentru intretinere.... azi am inceput... cu jantele.

Astept pareri...

More pictures...

post-3386-1174498994_thumb.jpg

post-3386-1174499795_thumb.jpg

post-3386-1174500397_thumb.jpg

post-3386-1174500541_thumb.jpg

post-3386-1174500710_thumb.jpg

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu

Foarte frumoase jantele alese-rial porto black,si eu tot deastea vreau dar cred ca pe 16,si masina foarte frumoasa-s-o stapanesti sanatos. O intrebare cat ai dat pe jante,si pe cauciucuri si daca esti multumit si poti sa mergi prin gropile noastre cu 17 inch

Link către comentariu

arata muuult mai bine cu jantele astea.

iti doaresc sa intalnesti gropi cat mai putine.

Link către comentariu

Va multumesc frumos. Jantele au fost 550 ron bucata, iar cauciucurile au fost 553 ron. Cauciucurile sunt Bridgestone Potenza RE 050 A.

De multumit sunt foarte multumit, masina nu scutura deloc, dar inca mai incerc drumurile si dupa aia pot sa am o parere mai intemeiata, numai azi le-am montat, dar se simte evident ca este mai stabila masina si va spun ca ma asteptam ca, confortul sa se reduca semnificativ dar nu a fost asa.... bine ca acum eu nu am si suspensie sport.

Despre gropi ce sa zic... voi incerca sa circul cat mai atent... acuma daca se intampla sa le lovesc... CASCO isi va face datoria. Eu in mintea mea circulam de mult cu 17"... adica incercam intotdeauna sa nu iau gropi... asa ca m-am cam pregatit un pic :lol:.

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu

Super meseriase jantele Claudiu ..

sa le stapanesti sanatos si la cat mai putine gropi

Link către comentariu

Multumesc Mircea.... i-ar sta bine si la al tau cu un set de asta, ca e tot alb :) .

Inca doua poze...

In prima se vede in spate un Seat Altea Formula Racing .... mama mama ce bine arataaaaa... :) :) .

post-3386-1174926306_thumb.jpg

post-3386-1174926543_thumb.jpg

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu

Multumesc simple me nici a ta nu pare de neglijat dupa ce vad in avatar :beerchug: .

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!