Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Tocmai ca oricat incerci sa tii masina imaculata in acest oras este imposibil.

Umbraa :D

20120723131035.jpg

Link către comentariu

Nu vad rostul de a o pastra imaculata.. atrage atentia si implicit purtatorii de chei/monezi.

Link către comentariu
Master_Blaster

Arata bine garda la sol in poza asta. Jantele pe 18 sunt ideale pt G6.

Link către comentariu

Nu vad rostul de a o pastra imaculata.. atrage atentia si implicit purtatorii de chei/monezi.

Asta a fost tare..adica ar trebui sa ne tinem masinile murdare ca sa nu starneasca invidia? :))

Link către comentariu

Trebuie sa imi iau ceva "small", gen :Fiat 500 Abarth :icon_idea: Merge la parcari inghesuite si fiind mica, se spala repede iar reparatiile pentru zgarieturi costa mai putin, cred :dry:

Stima

Modificat de adriano872
Link către comentariu

Tocmai ca nu prea am altfel imi montam eleronul deja. Timpul meu cu adevarat liber il voi avea dupa 20iulie :D

E gata?

Link către comentariu

E gata sesiunea, iar eleronul vineri vopsit + montat :D.

Nu am mai stat dupa PBA ci am vorbit la PBV1 si e ok. Am facut o proba azi sa vad daca atinge stergatorul, surpriza - nu atinge mai raman cam 4-5cm.

L.E.: Intr-un final am prins si eu un numar rotund de km :P

20120724131023.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Trebuie sa imi iau ceva "small", gen :Fiat 500 Abarth :icon_idea: Merge la parcari inghesuite si fiind mica, se spala repede iar reparatiile pentru zgarieturi costa mai putin, cred :dry:

Nu-i mai simplu sa te muti din Bucuresti (parcari inghesuite/murdareste repede/reparatiile pentru zgarieturi) :D ?

Modificat de Designer
Link către comentariu

Pai in Bucuresti vin foarte rar :). Majoritatea timpului sunt la Focsani sau prin tara.

Stima

Modificat de adriano872
Link către comentariu
Master_Blaster

O sa fie durere, eu acum m-as axa pe bara de gti in loc de xenon ca sa fie spatele complet cu tot cu leduri.

Link către comentariu

Bara de GTD o astept pe casco sau pe rca-ul altuia :))

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Nu o mai montezi? Eu inca nu am ce face cu ea pana nu va necesita inlocuirea actuala.

Link către comentariu
Master_Blaster

Rave, daca o dai o iau eu. PM si vorbim :D

Link către comentariu

Nu stiu daca vreau sa o dai sau nu. Vreau sa fac altele momentan si daca ar fi sa o dau mi-ar parea rau dupa. Ma mai gandesc...

Link către comentariu

Automat trebuie sa asortezi bara spate cu praguri noi si bara fata. Cred ca o sa ai ceva de munca ;)

Stima

Link către comentariu

Exact se potriveste foarte bine cu linia masinii. Golfurile US vin deja cu bara de gtd :(

Link către comentariu

Ii trateaza mai bine pe americani, deh... alte cerinte. Ne mutam in state, preturile masinilor sunt mai mici si sunt in dolari, vilele de la malul oceanului sunt mai ieftine decat o garsoniera in Ferentari si nu mai vorbesc de pretul benzinei : 3.68 $/gallon.

Stima

Modificat de adriano872
Link către comentariu

Lux sa traiesti in America :D. GTI-ul costa de la 24.000 dolari, iar la noi 25.000 euro.

De luni e foarte probabil sa am un RNS. M-am tot gandit la acest upgrade si in final am zis ca merita. LED si rezolutie dubla, HDD pe care sper sa il umplu cat de cat (nu am folosit deloc cd-uri pe rcd, doar SD-uri) + faptul ca poate reda DVDuri si nu in ultimul rand navigatie :D - androidul e bun, dar mananca ceva mb de net, se conecteaza foarte greu offline. O sa am cateva drumuri in tara in august ocazie cu care il voi testa amanuntit. Ce imi place este faptul ca afiseaza informatiile pe MFD si pentru inca ceva euro (in crestere fulminanta :( ) cat costa un microfon se poate si voice control :D.

RCD-ul care are si video-in pt cine ar vrea retrofit de camera pt marsarier se vinde.

L.E.: Why you trendline fara oglinzi vopsite have xenon :( . Ciudate configuratii isi mai iau unii oameni.

20120726181350.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Se gandesc ca oglinzile le mai atingi de una alta, le zgarii mai usor si nu merita vopsea pt o oglinda...in schimb xenonul....merita toti banii, asa au astia cu shadow-blue. oglinzi nevopsite si xenon si echipare trendline (vezi cazul de fata, bine configuratia nu e facuta de mine).

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!