Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

da, de la Gabi sunt luate.

Bine zice JUG, sa ne prezinti Cayenne-ul, daca nu ma insel ar fi al doilea de pe aici.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Pai nu stiam ca se poate aici pe forum...am cateva poze pe tel cu "Cayenne"..le urc mai pe seara pe topicul Golfului in "masina mea". Una este deja pe Autovit dar nu este din grupul Vag : http://www.autovit.ro/mercedes-benz-gl-500-C23240008.html ...am vrut sa fac buyback la MB dar nu mi-a convenit oferta lor.

Stima

Link către comentariu

le-am mangaiat si eu un pic cand am fost la el saptamana trecuta :)) sunt superbe sa le porti sanatos!

Link către comentariu

Multumesc :D.

Family portret.

20120311165714.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Master_Blaster

Bravo, hai ca ti-ai updatat semnatura, baga si tu un to be continued sau ceva, ca pare lista cam scurta. ;)

Cat despre poza, vezi tot VW e in fata Audi-ului... :))

Si la mine in familie sunt numai nemtoaice desi una are bircheta "made in USA" :P

Modificat de Master_Blaster
Link către comentariu

Sunt dementiale jantele, abia astept poze cu ele montate. Sa le stapanesti sanatos si sa te poarte mai confortabil decat astea de iarna :).

Link către comentariu

Am adaugat more to follow ca parea ciuntita :))

Mersi mult Mike ! Din pacate doar in vise ma vor purta mai confortabil, asta e clar.

Link către comentariu

Stai ca nici nu le-ai incercat inca! Nu e atat de rea combinatia pe cat zice toata lumea!

O sa simti diferenta trecand de la astea pe 16 la cele pe 18, dar in maxim o luna o sa te obisnuiesti cu ele, trust me!

Link către comentariu

Cam asa va fi :D. Daca mai esti in trecere posibil sa o vezi, nu suita pe trotuar acum am gasit loc de parcare. Nici nu o mai suiam cu jantele de 18" :))

Link către comentariu

Platim taxe si impozite cu nemiluita dar nu avem absolut nici un beneficiu. Pentru jantele alea, aveai nevoie de un loc de parcare si nu de bordura aia de la baza trotuarului. Daca mai trec si personaje invidioase pe langa masina ta, te mai alegi si cu ceva "graffiti" din cand in cand. By the way, Porsche-ul s-a ales cu o zgarietura destul de sexy care pleaca de la usa din fata si se termina pe usa din spate, probabil vreun fan. Una peste alta, este ceva la Golf de la mk1 si pana in prezent, ceva ce te face sa bagi bani in el si sa-l "cosmetizezi" non stop ;)

Stima

Link către comentariu

Asta e partea proasta cand ai masina ca Porsche, invidia unor needucati ce se traduce in asemenea incidente cosmetice.

Maine s-ar putea sa trec pe la PBN sa-mi recuperez Seattle-urile si sa-mi las rotile de iarna,they have served me well si e pacat sa le uzez acum. Provizoriu pentru cateva zile merg cu cele de 17", apoi sus pe Passat. O sa sun sa ma asigur ca nu stau la coada la schimbat.

Am loc de parcare, e cel unde e parcat Audi-ul de obicei ajung eu primul acasa si o parchez acolo :)) . Dupa ce o echipez cum se cuvine de vara, adio bordura.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

B5.5-ul nu are 5x100?

O sa arate parcarea ca o intalnire stanceworks sau ceva de genul :)). Frumos!

Link către comentariu

Are 5x112. Ar fi prea tare sa fie ca StanceWorks insa Passat-ul are suspensie normala si nu o sa-l vad prea curand trantit :(.

Nici Golful nu va fi slammed in adevaratul sens al cuvantului, pentru ca in tara asta te trantesc gropile. Doar azi ce am luat 2 destul de serioase pe Sos. Alexandriei si Ghencea, insa acum am invatat traseul :))

Eu vad la tine pe langa Golf si un B6 :P de 105cp, exista ceva idei si pentru el? Macar un chip.

Link către comentariu

Trebuie sa-mi duc si astea de iarna ca nu ma pot misca cu ele prin masina :( . Am ajuns sa am prea multe jante.

Nu imi faceti poftaaaa de BBS :))

Link către comentariu

Nu ca ma laud...Dar cred ca si eu o sa ,,musc" din BBS.

Hai cu BBS-urileeeee!!!! :lol:

Link către comentariu

Oh gad sunt de 19" banuiesc si cumva asa arata cu suspensia sport oem? Ma sperii si ma face sa ma duc intai la luat niste arcuri :))

Sunt BBS CH-Motorsport acolo, not bad.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Master_Blaster

Hai ma, acum treci de la jante pe 16 la 17 si abia dupa la BBS-uri. Ca sa nu mai vorbesc de suspensie care e in viitor....

Da-le incolo de Seattle-uri ai BBS-uri punele cand iti iei cauciucurie, adica in weekend sau cand ziceai ca le iei.

Hai cu BBS-urileeeee!!!! :alien:

Link către comentariu

Pentru ca tot suntem in tema si pentru ca tot esti tu asa paionat.. ce mai zici de asta, George ?

54990619549904653964.jpg

Link către comentariu

am eu impresia sau la G6-le negru postat de @Rave jantele ies in afara cam mult.....

Aveti mila de masini!Nu montati jantele inca ... poate mai peticesc astia drumurile

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!