Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Volan, schimbator, scaune ...

Imi place mai mult volanul de HL chiar daca nu e la fel de profilat si nici nu arata "sport". Schimbatorul pe care il am difera doar prin lipsa gropitelor ca mingea de golf. Scaunele daca aveau incalzire eram primul :D.

 

@ ambii Bogdan: E altceva si imi place schimbarea. Ce-i drept nu stiu de ce ma asteptam sa fie mai dramatic, dar nici nu l-am vazut pe soare.

 

Mai scapam si noi de iarna asta cu jegul ei :(

ip44kw.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Îmi place plafonul negru! Nu rețin ce scaune ai dar tocmai am vz la 300e interior piele negru VI...

Link către comentariu

Scaune normale de highline, cu alcantara pe centru.

Interior complet la 300e? Link, ceva :D

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

S-ar putea sa fie de g6 variant, oricum sincer imi place mai mult interiorul combinat cu alcantara decat full piele.

Modificat de TDR
Link către comentariu

Mai las putin inscrisurile de Golf si TSI :))

 

Pe la sfarsitul sapt asteia daca tine vremea buna, spal si masina si vedem cum facem cu lipiciul pt bara daca zici ca ai unul special. Daca tine bine, daca nu o sa schimb bara pt ca nu vreau surprize neplacute pe autostrada la 130-140kmh.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

De GTD/GTI ma intereseaza, nu stock.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

George, daca demontezi cumva bara spate as vrea sa fac o proba.. Sa vad daca pot ingloba difuzorul pe bara mea.. Ochiometric cred ca s-ar potrivi si as iesi f bine
 

Link către comentariu

Asa sa fie, ramane de vazut. Oricum bara fata sigur o schimb :D.

 

Pana la primavara, am comandat suspensia reglabila de la FK pentru ca avea un pret imbatabil pt un produs nou. Din review-uri ma interesa sa fie cat de cat confortabila si am citit ca e apropiata de stock. Chiar si daca sta doar un an pe masina tot este o afacere buna comparativ cu niste arcuri Eibach care ajungeau cu 70e mai putin. 

Link către comentariu

Pfff...ati luat-o razna toti cu suspensia asta FK  :))

 

AI luat reglabila sau suspensie simpla?

Link către comentariu

Păi dacă are bilbao, vrea sa o tranteasca bine. :D

Desi sunt sigur că va fi considerabil mai dura decât arcurile eibach si amortizoare oem.

Link către comentariu

Mai mult de -50 nu vreau ca sa ramana daily.

-50 s-ar putea sa fie sweet point; eu inca nu am masurat nimic, dar cred ca sunt undeva la -45 si de multe ori tanjesc dupa macar inca 5mm.

Sunt foarte curios de cum o sa fie suspensia :).

Link către comentariu

Eu sper la un -55 minim fara sa scot helperele.Cu siguranta coboara atat. Cu cat ai achizitionat suspensia? Am vazut ca aia ca a mea s-a scumpit cu 20 euro fata de sapt. trecuta cand am luat eu.

Modificat de golfix
Link către comentariu

Nu stiu cat de bine e cu -50( nu stiu cat inseamna de la sol fata de stoc) in Bucuresti, eu asta vara am avut emotii cu ea lasata putin peste anvelopa, distanta de la sol 63cm.

Modificat de cogdao
Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!