Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Mersi frumos tuturor. Chiar daca masina pleaca jantele raman.

Cristi, ti s-a urat cu Budapest? :))

A mai ramas pe ebay un set la un pret foarte ok si intr-o conditie extrem de buna :P.

 

Praguri nu. Doar oem si evident trebuie sa cada din cer sau sa fie la pret de replici. Oricum pragul de tabla al masinii e o gluma proasta si se indoaie imediat...mai bine fara sa mai lipesc ceva de el si sa ii afectez vopseaua. Mai ales ca e daily iarna si in nameti.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Da mi pm cu linkul te rog. De bine de rau detinem niste modele de jante mai rare pe la noi. :))) felicitari pt achizitie. Arata foarte bine.

Link către comentariu

Deci din cate vad eu..nu ai incotro..ori pastrezi masina, ori ne apucam si postan anunturi similare pe autovit cu golful tau = teapa vietii :))))

Link către comentariu

Arata prea bine, mult prea bine, si acum ma sucesc si eu cu niste distantiere de 5mm cred ca ar da f bine. :p 

 

Si un pic mai low ar ajuta f mult. :p

Link către comentariu

Urmeaza o blasfemie, stiu, si imi asum eventualele reactii virulente. Mie imi placeau mai mult Vision.

Din ce am inteles din discutiile voastre, Bilbao (sper ca am retinut corect denumirea) sunt extrem de rare. Arata bine, nu zic, insa parca nu dupa standardele mele.

Parerea de mai sus e a unuia care nu se pricepe la "stance", distantiere, low, scrape, etc. Adica un fel de "a vorbit si nea Ion, ca e si el om". :)

Link către comentariu

Vision aratau bine, iar daca erau cele de 18 nu ma gandeam sa le schimb.

Distantiere not si low e destul. Asa sta fara bagaje. Imi place sa vad uniform spatiul, nu mai aproape de aripa decat de bara ori prag. Intelegi voi ideea.

post-78960-14117363695568_thumb.jpg

Link către comentariu

Eu am stat pe margine si n-am comentat nimic, da' vad ca nu-s singurul caruia jantele astea i se par "najpa".

Am impresia ca-s luate de pe un Blue Motion, parca-s de-alea care-s facute sa aiba low drag. Nu stiu, nu-s din acelasi peisaj cu masina.

Cel mai mult imi place cum merg BBS-urile alea cum avea si rex pe masina, daca nu ma insel, parca aveai si tu la un moment dat, nu? :huh:

Link către comentariu

Cu siguranta bilbao sunt deosebite si dau o nota de eleganta masinii.

Call me crazy dar si mie cu bbs-urile mi se parea ca arata mai ok, parca avea alt stil. Totusi cred ca pana la urma conteaza care iti plac tie.

Si zici ca atunci cand va veni golful cel nou vei transfera jantele bilbao pe el?

Link către comentariu

Jantele astea arata mult mai bine pe viu decat in poze, iar seara, in miscare se vad demential, reflecta lumina super misto.

Link către comentariu

Vremea din zilele astea nu le avantajeaza. Fiind foarte urat la Predeal am zis sa mergem unde vedem cu ochii si unde este un cer mai degajat. Astfel am ajuns la Sfanta Ana.

2s7flmd.jpg

2qnp1lh.jpg

25fk4xz.jpg

Link către comentariu

Superb se vad in a 2-a poza. Par cel putin 19" si asta e un suflu de aer nou, fata de BBS-uri care pareau 17" :))

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!