Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

:biggrin: :biggrin: ce tare ii poza,jur ca trimit la prietenamea :blackeye[1]:

Is bestiale jantele,arata absolut formidabil masina cu ele.

@mike.-ai avut dreptate,is la munca si am intrat din 5-5 min sa vad niste poze noi :cheers:

Link către comentariu

Da! sunt de acolo!........grija la borduri,schimburi de anvelope,spalatorie...clipe placute impreuna :icon_thumright:

Link către comentariu

Acum ca am mai mult timp de scris aici.

Sunt ET51. Practic stau ca Vision 17" + distantiere de 10mm. Nu mai e cazul de distantiere pt ca altfel ar sta cracanata cu ET41 si latime de 7.5. 

 

@aurelmarius: Mersi frumos. Idem si Jetta, iar cu ocazia asta am putut sa vad cum arata vision in mers la mai mult de 15kmh :))

Nemtii s-au tinut de cuvant si au fost exact ca in poze. Inclusiv au fost spalate atat de bine incat a zis cel de la vulcanizare ca jantele par nepurtate (butucul era impecabil). Imi e greu sa cred ca nu au fost purtate. Au mici zgarieturi observabile de aproape, 2 insa par impecabile. Din fericire niciuna nu e  vizbila sau pe buza.

 

2druqo8.jpg

 

Sper la mai multe poze frumoase maine, poimaine de la munte :D

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Posibil sa fi fost expuse intr.un showroom pe un suport si de asta sa aiba cateva zgarieturi. Arata de vis ! Asteptam mai multe poze si drum bun! Have fun la munte!

Link către comentariu

Mersi frumos. Nici nu aveam pretentia sa fie impecabile la pretul la care le-am luat. Nu afecteaza shine factor :))

Nu stiu de unde sunt insa DOT-ul la anvelope este dinainte de lansarea Golf 6, luna mai si golful s-a lansat in octombrie. Posibil sa fie jantele de pe vreo masina de prezentare de atunci.

 

oaw6pt.jpg

Adevarul este ca sunt primele jante 18 pe care pusesem ochii de cand era masina cu Seattle. Practic un fel de bilbao mai micute.

Link către comentariu

Bine ca le-ai luat inainte sa dai masina, poate acum te razgandesti si o pastrezi.

Arata foarte bine jantele si pe masina dau de nota 10! ;)

Link către comentariu

Si daca nu o pastrezi, pastrezi jantele, insa cum spun si ceilalti, mai bine o mai pastrezi o perioada! ;)

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!