Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Trebuie sa reziste, la cat de frumoase sunt. :icon_thumleft:

 

Daca au scapat seattle-urile si bbs-urile trebuie si astea.

Link către comentariu

Seattle-urile da, BBS-urile le-am raschetat la un moment dat din neatentie. Parcasem pe primul loc care de obicei are in dreapta bordura. Cand am iesit facand dreapta am uitat si am luat prea din scurt. Ele oricum nu vin impecabile, dar au lucruri minore si nu sunt frecate de bordura.

Singura sursa de a le lua noi este eventual reprezentanta, iar pretul este de peste 500e in etka.

Maine ar fi prima zi cand pot sa vina jantele. E nasol fara tracking si sa astepti sa te sune curierul.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Da imi aduc aminte. Eh perfecte nu au cum sa ramana dar cat timp nu le zgarii cum am facut eu pe mijlocul bratului nu ar trebui sa te impacientezi. 

Link către comentariu

Nu stiu de unde s-a desprins aceasta idee. Never!

Am zis doar ca nu sunt impecabile, aka mai exista zgarieturi de cativa mm vizibile de aproape. Cum se intampla cu orice janta diamond cut in timp. 

Sper sa nu am surprize sa fie mai rau, dar am optiunea sa le trimit inapoi intr-o luna fara vreo cheltuiala in plus.

Link către comentariu

As vrea eu. Din pacate nu.

 

Ideea este ca trebuie sa ajunga intre 23-30. Firma din germania le-a pus pe curier pe 17.

Nu are tracking si tot ce mi-au zis este ca voi fi sunat inainte. Inca nu au reusit sa-mi dea firma de curierat ca sa pot sa dau eu de ei sa vad ce si cum. Am stabilit totusi ca nu e dhl :)). Maine sper intr-un final sa aflu ce curier este sau si mai bine sa vina :D.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mersi frumos Muale.

Am aflat pana la urma ca vin cu KLG, camionul deja a ajuns si se sorteaza, iar maine le am. Daca anvelopele sunt ok vineri plec cu ele la Predeal. Chiar sunt curios de consum.

Link către comentariu

Sigur mai creste ! Garantat ! La mine probabil se misca masina destul de greu si probabil mai dau pedala in ea ! Need soft ! :))

Link către comentariu

Chiar sunt foarte ok cauciucurile, nu par deloc imbatranite iar jantele arata ca noi. Sa vedem final look!!! :)

Link către comentariu

Anvelopele sunt ok..au 7-7,5mm, bridgestone Potenza made in Japan, daar dot2108. Pana in noiembrie sunt ok. Nu au crapaturi sau ceva.

In poza se vede ciudat pe spate datorita unghiului pozei :))

post-78960-14116422632967_thumb.jpg

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!