Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Daaa...arata bine de tot Bilbao!

Alegere excelenta si de efect! Felicitari!

Iar alea de Hybrid sunt dementiale. Am comandat pt cineva un Q5 Hybrid negru cu jantele astea si arata superb.

Modificat de Andrei AXN
Link către comentariu

Pana la urma ti.ai facut de cap! Si ai lasat ambitia sa treaca dincolo de limite ! Bravo ! Inca un motiv sa te mai indragostesti de ea ! Eu zic ca avem noroc cu retrofiturile astea, ca de altfel .. se transforma in mijloc de transport si atat :)) dar de fiecare data cand bagi/schimbi ceva la ea, te mai apuca putin placerea ! Ca la o femeie careia ii pui ba silicoane, ba botox ii subtiezi burta :)))

Link către comentariu

Dun-uleeeeeeee.....m-am tavalit de ras. Esti criminal si adevar graiesti! :biggrin:

 

@George: nu ne ai spus cand ajung jantele. :icon_thumleft:  

 

@Sebi: daca o tunezi tu e nasol, daca se tuneaza ea pt tine, eh...aia e alta poveste! :D

Link către comentariu

Pe saptamana viitoare la inceput sper.

Nu neaparat ambitia, dar pofta ce-am poftit de la inceput :)). De cand voiam sa schimb jantele cu care a venit.

Masina nu va fi vreodata strict mijloc de transport pt mine..stii cum e conteaza drumul si apoi destinatia :D.

Link către comentariu

@dun : stii ... cateodata si cu masina se intampla la fel, te chinui o pregatesti, o modifici, iar apoi vine altul si o ia de'a gata :( ... > :))), la fel si cu femeia o iei de mica o cresti o inveti si apoi vine altu si o " conduce" ... si raportat la cat ai investit aproape ca o dai degeaba :))) muhaha :))))

Link către comentariu

@Wiki:..diferenta ii ca masina pleaca cand vrei tu,femeia....ee nu prea,de obicei cand lumea ti mai draga! :dry:

Foarte frumoase jantele,buna alegere.

Link către comentariu

 

O sa vina cu tot cu anvelope Bridgestone, bune ca uzura (7,5mm toate 4), dar expirate cu DOT2108. Unii zic ca merg pana la 10 ani, dupa 5 ani trebuie verificate anual, dar voi merge cu ele pana in noiembrie si cel mai probabil primavara va fi incaltata cu altele. 

 

 

Daca au fost depozitate si intretinute corespunzator, anvelopele ar trebui sa reziste pana la 10 ani, deci e posibil sa le mai poti folosi. Le verifici atent sa nu aiba galme, sa nu aiba crapaturile specifice unei anvelope imbatranite si daca sunt ok, mai duc.

Link către comentariu

Ce sa depozitezi si intretii la niste anvelope de vara care stau mai mult pe afara?Mie ps-3urile incepusera sa mi se crape dupa 3 ani.

Oricum trebuie inspectate  cate de crapate si intarite sunt dar as tinde sa cred ca mai merg sezonul asta.

Link către comentariu

Adevarat. Am planificat un drum de vreo 400km pe 26-27sept. Daca vin pana atunci si se prezinta bine, adica fara crapaturi, galme, uzura neuniforma le iau la purtare si extraurban. Din poze pareau ok, dar eu nu am luat setul pentru anvelope care dupa mine sunt bonus. Un bonus ca voi putea rula cu ele o luna :D.

Daca nu intra la hibernare prematur :)).

 

Oricum la primavara voi pune tot GY Asymm 2 pt ca au fost ireprosabile.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Deja am gasit pe cineva care sa ia tot setul. Mai ramane totusi sa vina celelalte si sa fie rulabile :)).

$_1.JPG?set_id=8800005007

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Le pune in vitrina si gata :D

 

On topic: abia astept sa le vad pe masina, Dar amandoi stim ca din primavara o sa fie alta Ego-ista. :))

Link către comentariu

Va fi o adevarata incercare sa le mentii neatinse.

am vreo 3 luni si cam 10k km cu jantele de pe masina si, slava Domnului, sunt aproape neatinse (una are o ciobitura de la o pietricica) :). so, se poate :D

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!