Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Pe principiul OEM sa fie insa BBS nu se refuza, la vara va fi incaltata cu.. VZ 033 :D 8x18 ET44 .Ramane doar problema anvelopelor. Cu cat dau Seattle-urile mai repede cu atat vor fi anvelopele mai bune, a se citi dispus la negocieri. :))

100307gti.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

O, da! Le-ai luat deja? Daca nu vrei sa dai detalii aici, macar pe PM da-mi-le.

Trebuie si folie pe geamuri acum :). Asta si tips-uri si va fi un head-turner.

Link către comentariu

Nu le-am luat ca nu am unde sa le tin, le voi lua pe la sfarsitul lui februarie. Am deja privacy glass si din cate am inteles legea nu permite montarea de folie peste geamuri deja tinted, oricum mi se parea taranie sa pun peste 65% inca ceva doar ca sa o fac mai inchisa, daca era 50% poate ma mai gandeam.

Mai degraba lasataa.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

O sa arate super cu BBS-uri mai ales pe albastru inchis. Pacat ca acum nu putem decat sa visam la jante de vara, mai e mult pana la primavara. :(

Link către comentariu

Multumesc. Din pacate insa iarna-i ici, vara-i departe :( .

Ma bucura ca jantele vor merge cu prezoanele originale si nu necesita inele de centrare, deci plug & drive la primavara. Au si un ET foarte bun, deci nu trebuie distantiere.

Link către comentariu

M-am lasat pagubas intr-un final, de abia daca am reusit ca curat plafonul, in zapada pana aproape de genunchi, it's just too much.

20120213182446.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ahaha, eu edja am devenit expert! In max 20 am toata masina curata, si gata de drum :P

asa e cand ai un program de respectat(desi mereu intazii intre 30 si 45 de minute :)) )

Link către comentariu

Sa vina primavara, ca a exagerat iarna asta.

@Rave, how do you do it? Un DIY :)) desi nu cred ca puteai in jumate de ora sa dai 30-40cm cat s-a depus peste zi si sa poti iesi cu masina :blah:

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Asa era zapada si pe masina mea, dar am dat cu maneca de la geaca si din cateva miscari am dat-o pe toata jos. :)

post-50594-0-73018100-1329155519_thumb.j

Link către comentariu

Pana vineri oricum nu o mai scot.

M-am intors de la impins, Audi...Quattro :) pana m-am prins ca trebuie dezactivat ESP-ul. Am impresia ca un benzinar este mai prost pe asemenea conditii decat dieselul pt ca are un cuplu mai slab, iar caii putere tot ce fac e sa sape o groapa.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Cea mai buna treaba e pe sub pamant cu metrou. Mai bei o bere :)).

Am iesit decat pana la alimentara si mi-a fost de ajuns sa vad ce este in intersectia Dorobanti-Stefan cel Mare, cat sa imi fac o idee pentru restul traficului :screwy:

Link către comentariu

Eu ti-am mai vazut gti-ul pe langa azzuro sau vis-a-vis, insa nu l-am mai vazut de ceva vreme si un gti rosu iese in evidenta :wub: .

Stau pe Raul Doamnei :D .

Link către comentariu

Pai de vreo luna nu sunt in Bucuresti, de obicei parchez la bulevard in fata blocului (acolo pe unde l-ai vazut tu), dar daca ajung seara mai greu cu locurile de parcare si o las pe trotuar :P

Suntem vecini :P sa stiu si io pe cine sun cand raman fara curent in baterie :))

Modificat de corad0
Link către comentariu

Sa vina primavara, ca a exagerat iarna asta.

@Rave, how do you do it? Un DIY :)) desi nu cred ca puteai in jumate de ora sa dai 30-40cm cat s-a depus peste zi si sa poti iesi cu masina :blah:

Uite aici un DIY :))) Poate asta-i metoda :))))

http://www.youtube.com/watch?v=bFBgRjXkTQY

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Something even more radical :)) . A se face abstractie de roata desprinsa.

Nici nu se mai vede masina la cata zapada este.

Link către comentariu

:lol: mereu mi-au placut masinile saltarete...cu sau fara roata,zapada sigur nu va avea pe masina.

Link către comentariu

20120216191633.jpg

Zapada s-a mutat de pe masina pe langa.

Maine va trebui sa o deszapezesc si sa ma aventurez pe strazi :)). Inainte sa am permis pot sa zic ca imi placea iarna, acum mi-am schimbat putin parerea, cel putin in ceea ce priveste traficul in oras in "conditii de iarna", ma distreaza enorm sintagma asta folosita la rang de clicheu la tv, pentru ca de fapt nu spune ceva concret. Teoretic tot traficul din decembrie pana in februarie este in conditii de iarna :)).

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!