Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Rezista f bine, eu a avut jantele facute la Elspa si au rezistat 2 veri fara probleme mai ales ca  eu le spalam cu peria de roti care e f aspra  Ale mele erau argintiu metalizat si lacuite cand le-am atins intr-o bordura nu s-a exfoliat lacul sau vopseaua. 

 

Ca si culoare un auriu e cam sport si in opinia mea nu se pupa cu designul BBS, la auriu ma gandesc automat la Clio Williams si STi, chiar daca nuanta de la BMW e mai inchisa.

Modificat de Master_Blaster
Link către comentariu

Bronzul ala e genial pe culoare inchisa. Mai deschis nu cred ca dadea bine, dar asa e fix ce trebuie.

Link către comentariu

Am aflat ce culoare sunt CH-urile: "BMW Sepang Bronze with satin lacquer"

bronzech07.jpg

Photoshop help? :D

3329pbb.jpg

Link către comentariu

E foarte interesanta culoarea din ultima imagine si cred ca s-ar potrivi foarte bine cu blue-graphit.  

Link către comentariu

cand ai spus ca vrei sa vopsesti jantele actuale m-am gandit automat la acel gri ca ar da cel mai bine si s ar potrivi foarte bine atat cu kitul r line cat si cu blue-graphit.

so +1 miller 1.6

Link către comentariu

:icon_thumleft:

LE: n-am vazut ca a fost facut, sorry... :(

post-12783-0-11959600-1389996855_thumb.j

Modificat de Rave
Link către comentariu

Multumesc amandurora. Rau nu arata. Gun metal se fac jantele si singure cand sunt murdare :))

Nu ma mai bag la alte jante acum, fie ele si bilbao. Daca aveam jantele 17 vision cu anvelope poate faceam un schimb :))

Link către comentariu

Eu am vopsit la elspa tablele de iarna(culoare carbon+lac), sunt la a doua iarna cu ele si arata la fel ca in prima zi.Culoarea aia de mai sus seamana cu maroniul de pe duster.Din ce ai pus pana acum prima varianta cromata imi place cel mai mult.

Modificat de TDR
Link către comentariu

Multumesc amandurora :icon_thumleft: . Grea decizie. Oricum nu ma grabesc, de abia acum incepe iarna adevarata.

 

Intr-un final am facut rost de sticker vwforum de la intalnirea aniversara. 

Link către comentariu

Sa mai treaca ceva timp ca sa ma convinga mqb. Nu de alta, dar pragmatic vorbind nu mi-a facut probleme masina asta pana acum. 

 

 Din pacate ventuza de la gopro a decis ca e prea mult 80kmh si s-a desprins. Camera nu are nimic si suportul e doar zgariat. Desi inainte degresasem locul unde am atasat camera, am sters de doua ori si era perfect uscat. E si greseala mea ca nu am ancorat-o suplimentar, insa acolo nu aveam de ce sa o ancorez. Ma rog, next time o sa stiu. Cel mai sfant ramane suportul cu dublu adeziv :))

 

Imi pare rau ca nu a mai rezistat sa filmeze si intalnirea cu cei care ne asteptau la herastrau si apoi restul drumul intr-o coloana si mai mare :D. 

52yuci.jpg

In cadere a surprins o imagine foarte interesanta :))

15ml1r9.jpg

Link către comentariu

foarte tare , in detrimentul tau eu chiar m-am distrat foarte mult la poza asta , te rog nu te supara dar e tare amuzanta toata treaba asta :))

Link către comentariu

Au aparut 2 poze si de la intalnire :D

x6iqua.jpg

1zbe813.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Asa am parcat, nu mi s-a parut prea inghesuit desi cred ca era zona cea mai compacta.

Oricum eram intr-o companie selecta, intre gti-ul lui Voinea si R-ul lui Teff.

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!