Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

E prima iarna cu bara de r-line, insa nu si cu suspensia :D.

Bring it on :)). Tot astept sa se racoreasca ca sa pot pune rotile de iarna. 

Link către comentariu

Si eu sunt curios cum e cu -30, iarna trecuta am trecut cu greu cu -15.. Dar vorba ta. Bring it on! :))

Link către comentariu

Daca intra pe stradute face pe plugul..eu cu -10 sau -5 (nu mai stiu exact cat este la suspensia adaptiva) ating, trebuie sa il intreb pe ce stradute merge sa stiu pe unde este deja curatat :)

Link către comentariu

Pana una alta as cam vrea sa schimb semnul din fata cu unul fie negru, fie conturat.

Arata cam nasoasa masina cu emblema complet argintie si e cam mult crom pe fata (faruri, grilele de HL de sus+jos, semnul). La cea de jos nu renunt.

o poza mai veche in care se observa mai bine

2ue32mq.jpg

 

http://www.ebay.de/itm/VW-Golf-6-VI-MK6-Kuhlergrill-Sportgrill-Grill-R20-Look-VW-Zeichen-Logo-Schwarz/221300192351?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D15813%26meid%3D2469292576725187005%26pid%3D100033%26prg%3D7513%26rk%3D2%26rkt%3D4%26sd%3D171162828309%26

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Este grila cu totul ? Nu poate fi schimbat doar ornamentul cromat?

Ornamentul cromat nu poate fi dat jos si vopsit ?

Link către comentariu

Se poate da jos, dar e mai ciudat pt ca aparent e greu de pus la loc aceeasi emblema. Nemtii ar fi lipit unele picioruse si trebuie data jos cu maxima atentie si chiar si asa se pot rupe pt ca e nevoie de ceva forta ca sa iasa.

http://www.vwgolf.net.au/showthread.php?3085-DIY-Replace-the-Front-%93VW%94-emblem-of-Mk-6-Golf-%93R%94

 

Grila de R si cu semn negru eventual :D

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mersi frumos. :)) f tare melodia..si composition media.

Isi face veacul pe la sfantul Ioan in fiecare zi. Sent from my ApfelPhone

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Maine va trece la rotile de iarna, deja anuntandu-se temperaturi mai scazute pt saptamana viitoare.

Cele de vara au fost pe masina din 1 Martie asa ca au adunat ceva km.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Salutari. Mersi la fel.

Te-am remarcat si eu :D

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Maine va trece la rotile de iarna, deja anuntandu-se temperaturi mai scazute pt saptamana viitoare.

Cele de vara au fost pe masina din 1 Martie asa ca au adunat ceva km

Te grabesti, eu le mai las o saptamana..atat timp cat dimineata nu avem sub 5 grade sunt ok sau vrei sa mergi la munte in weekendul asta?

Link către comentariu

De dimineata mi-a aratat in bord 6.5, iar de sapt viitoare temperaturile scad. Nu o sa mai am timp si au stat destul cele de vara. Vreau sa le mai rotesc ca sa se uzeze cat de cat uniform.

Sent from my ApfelPhone

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!