Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Mda ... am inteles. Parca imi amintesc ceva-ceva acum.

 

Eu as opri-o pe cea mai mica. Mie nu-mi plac masinile mari. Nu cred ca ma voi simti niciodata comod intr-un autobuz cu cinci locuri.

Link către comentariu
Master_Blaster

Mah voi nu va ganditi cat de mult consuma 2.0tsi in bucuresti? Si George nu e genul care sa fie mort dupa putere, portbagaj mare nu ii trebuie ca nu are plozi inca, asa ca da banii doar pentru look si confort (care meh nu chiar asa de mult peste golf-ul lui). 

 

As vrea si eu un suport din ala de numar, daca faceti group buy ma bag si eu.

Link către comentariu

Eu as pastra decat Audi :D Pentru suporti ma bag la un group buy, doar ca nu imi dau seama daca trebuie alte gauri  :unsure:

Link către comentariu

Avand in vedere ca masina merge majoritar in oras e mai bun Golf-ul si arata mai bine.

 

Si eu vreau suport dar fara sa fiu nevoit sa dau alte gauri.

Link către comentariu

Hai sa terminam cu A4, el ddeja s-a hotarat asa ca suntem off-topic. Despre ce suport tot vorbiti voi?

Link către comentariu

In ultimul timp a adunat mai mult praf decat km. Ce am mai iesit cu ea ieri si azi.

post-78960-13768266577664_thumb.jpg

Am nimerit langa un Scirocco R :D

post-78960-13768266851925_thumb.jpg

Sent from my ApfelPhone

Link către comentariu

Corect. Hai sa fii sanatos si sa te bucuri din ce in ce mai tare de masinuta!

Link către comentariu

Multumesc mult tuturor :D

 

Am vrut sa profit la maxim de ziua de azi asa ca am dat o fuga la mare dis de dimineata. La 7 o luam pe prietena mea si la 9:15 eram pe plaja.

Este adevarat ca am avut consum de 9.1% pana acolo si o medie de 140kmh (medie calculata de la intrarea pe autostrada de pe centura pana in Ovidiu, inclusiv cu o mica coada la statia de taxare).

veq3xu.jpg

zjfnde.jpg

Ma bucur ca am gasit o mare foarte limpede :D

2eq6fiv.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Bai ... sa'ti fie de bine, dar daca chiar ai scos media aia sa stii ca esti un mic porcusor!

Link către comentariu

Mersi Fre.

A fost destul de simplu de atins fiind si destul de liber, iar la acele ore nu a fost politie. Unde aveam vizibilitate buna mergea bine, inainte de pasarele incetinire la 140 sau inainte de coborarea unui damb fara vizibilitate.

Sent from my ApfelPhone

Link către comentariu
Master_Blaster

La mulţi ani, george!

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!