Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Deja devine rubrica de feedback :)

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Mda si pana la urma singurul loc de pe ebay unde am gasit acea prelungire nu trimite in Ro (englez afurisit :( ).

Link către comentariu

Mi se par putin exagerate parerile de mai sus , nu am nici o legatura cu firma respectiva sau cu cine colaboreaza ei , insa daca au fusta respectiva , The_ego se duce la ei , o vede pe viu , respectivii o monteaza si e totul in regula de ce ar mai da comanda pe eBay ? Doar pentru ca anumite persoane nu au fost multumite ?   :dry:  No offence ...

Modificat de NaikonutZ
Link către comentariu

Daca ti se par exagerate, atunci iti doresc sa cumperi ceva de la ei, cu niste bani pentru care lucrezi si iti mananci nervii.

Doar sa constati, apoi, ca nu se potriveste / nu are calitatea dorita / e stricat(a). Si sa nu mai accepte returnarea produsului.

 

Strict pentru ca unele persoane au fost nemultumite si au adus si argumente solide ar trebui sa fie un motiv suficient de bun sa incurajeze evitarea magazinului respectiv.

La fel a fost, in cazul meu, si cu Pilot Pitesti. Au facut o munca de mantuiala cu tobele, mi s-au deplasat de 2 ori atat de mult incat incepusera sa loveasca in bara.

Guess what, nici macar n-au vrut sa-si "corecteze" lucrarea, desi la inceput zisesera ca orice modificare ulterioara de genul e inclusa in pretul de montaj initial.

 

Daca tu vreti sa-i imbogatesti pe samsari, n-ai decat. Da' greu imi vine a crede ca nu se gaseste fusta 'ceea intr-un alt magazin de prin tara asta.

My 2 cents.

Link către comentariu

Da un search pe google cu imaginea, poate ai noroc si gasesti un magazin care trimite in Ro :)

Link către comentariu

Din pacate am cautat si cam degeaba.

Toti cei care si-au pus asa ceva au luat de pe ebay.

http://www.golfgtdpassion.com/t3314-pare-choc-arriere-style-gti-pour-la-gtd

 

Am gasit si o prelungire pt lateralul barii de la Osir.

http://www.osirdesign.ch/en/exterior-bodywork/139-rear-side-add-on-diffuser-for-vw-golf-gti-mk6.html

Cum era de asteptat au niste preturi prohibitive.

 

P.S.: Un moderator sa mai faca curat pe aici. Multumesc :icon_thumleft:

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Dupa o baie de aproape 24 de ore :))

post-78960-13726715839966_thumb.jpg

Sent from my ApfelPhone

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Depinde unde o parchezi...si a mea arata ca noua dupa dusul asta.

Link către comentariu

Daca ploua torential o spala, daca ploua mocaneste mai mult arunca praf.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Dupa o baie de aproape 24 de ore :))

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1372671582.207084.jpg

Sent from my ApfelPhone

Asta dacă a stat pe parcursul ploii. Să o vezi pe a mea cum arată după un drum de la munte și mers pe centura (extraordinară) a capitalei. :O Te sperii!!!!

 

A ta, frumoasă :)

Link către comentariu

Am mers doar la pranz cu ea prin oras, dar de la 15 a stat.

De obicei cand ploua se intampla doar sa aseze praful si sa arata groaznic. De data asta a facut o treaba temeinica :)).

Link către comentariu

post-78960-13727559090652_thumb.jpg

Cam asa se prezinta usa dreapta fata si pe portiera spate sunt ceva zgarieturi de acompaniament de la jante. :(

 

Sent from my ApfelPhone

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

nu par adanci, ies la un polish.

sa scoti inelul de pe pasageri cand se urca

Link către comentariu

Daca era decapotabila era mai simplu :))

Acum am inteles de ce trebuie sa le deschizi usa larg.

 

Langa/pe maner sunt mai ok zgarieturile, in schimb pe portiera spate sunt mai adanci. 

Link către comentariu
Master_Blaster

Pe alb se vad super si urmele rosii de la unghii. Dar asta e, la manerele de genul asta nu ai cum sa scapi de problema asta.

Link către comentariu

si eu am zgarieturi din astea, dar doar pe usa din dreapta fata :))

Modificat de mike.
Link către comentariu

Eu pot spune că sunt singurul tip de zgârieturi care-mi lipsește :)

Modificat de c6t9
Link către comentariu

nu stiu cine se urca pe partea aia in masina ,dar sigur ii pasa prea putin de masina ta!inteleg sa fie urme in spatele manerului,in gropita aia,dar sa inceapa de la 10 centimetri urmele ... :ceuameni:

Link către comentariu

nu stiu cine se urca pe partea aia in masina ,dar sigur ii pasa prea putin de masina ta!inteleg sa fie urme in spatele manerului,in gropita aia,dar sa inceapa de la 10 centimetri urmele ... :ceuameni:

Stai linistit ca nu-s facute cu rautate, chiar eu mi-am facut singur o data fara a-mi da seama, tinand cheia in mana, apoi imi venea sa ma apuc s o polishez acolo :))

 

De astea nu ai cum sa scapi, partea buna este ca, chiar ies la polish foarte usor!

Modificat de redeye
Link către comentariu

Alta data sa le spui sa nu se mai urce cu bisturiul in mana..

Link către comentariu

Alta data sa le spui sa nu se mai urce cu bisturiul in mana..

:)) Buna asta.

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!