Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Succes! Vei avea nevoie, e foarte greu sa gasesti un loc pe acolo.

Eu n-as da jantele astea niciodata, sunt super!

Link către comentariu

facem petitie online sa nu vinzi jantele? dau share si pe Y! messenger (desi nu il mai folosesc de vreo 2 ani)

Link către comentariu

Cum intrii pe floreasca, faci a 2-a la stanga. Treci de parcangii injurand in gand, la prima faci dreapta si incepi sa cauti loc. Poti parca oriunde, chiar daca sunt placutele alea albastre cu nr de masini. Nu sunt locuri platite, sunt ramase si nimeni nu iti face nimic!

Altfel 5-10lei la betivii din colt.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Sau parchezi pe locul lui Circo, ca si el e plecat toata ziua.

Link către comentariu

Cum intrii pe floreasca, faci a 2-a la stanga. Treci de parcangii injurand in gand, la prima faci dreapta si incepi sa cauti loc. Poti parca oriunde, chiar daca sunt placutele alea albastre cu nr de masini. Nu sunt locuri platite, sunt ramase si nimeni nu iti face nimic!

Altfel 5-10lei la betivii din colt.

Mersi de pont. Am facut vreo doua ture pe acolo azi, dar de dimineata la 8 era plin. Ti-am vazut masina parcata. Impecabila ca intotdeauna :D

Am gasit mai departe. Oricum e ultimul stagiu si de abia astept sa termin.

 

@all: Arata bine curatate si din anumite unghiuri :D. Probabil vor arata si mai bine cand e complet lateralul masinii si spatele cu bara de R.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Daily driven :D

post-78960-1371529948917_thumb.jpgpost-78960-13715299786761_thumb.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Exact asa arata si a mea. Straluceste printre multe altele triste si jegoase.

Link către comentariu
Master_Blaster

Cat de des o speli, George? Ca sa arate asa si sa o plimbi zilnic prin Bucuresti.

Link către comentariu

A fost spalata duminica :p . De obicei o spal la 1-2 sapt daca permite vremea.

Sent from my ApfelPhone

Link către comentariu

Esti norocos, eu daca as spala-o la doua zile si tot nu ar fi curata.

Link către comentariu

Am spălat-o ieri dimineață. Nu rezistă peste noapte. În plus gâzele parcă au fuzionat cu vopseaua.

Link către comentariu

Am spălat-o ieri dimineață. Nu rezistă peste noapte. În plus gâzele parcă au fuzionat cu vopseaua.

Cam asa e :D... mi se pare MULT mai pretentioasa ca negrul aceasta nuanta. Am doua zile de cand e spalata si deja e plina de praf (se vede imediat praful pe culoarea asta).

Modificat de redeye
Link către comentariu

Shadow Blue e la fel.. orice semn/mizerie se vede din satelit.

Link către comentariu

Nu incerc sa o mentin imaculata. Praful se vede imediat, dar m-am obisnuit deja cu situatia.

Oricum nu as da o culoare inchisa pe una mai deschisa chiar daca este mai pragmatica din multe puncte de vedere.

Link către comentariu

Am trecut de 25250km si ne pregatim de cateva drumuri mai lungi in iulie :D .

 

Am gasit o oferta interesanta pt o bara spate R de America, dar ar trebui sa schimb formatul numarului sau cel putin sa cumpar suportul oem  :(

volkswagen-golf-r-vw-IMG_2689.jpg

Bara spate US are o decupare semnificativa in acea buza dintre locasul de numar si spoiler. 

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Multi inainte, in curand te ajung. Chiar daca n-am mai scris in topic, intru mereu sa-ti admir masina. Ce modificari mai ai pe lista?

 

PS: Cum stai cu consumul pe caldura asta? Eu greu mai ajung la 10%, de obicei cam 13% in Bucuresti.

Modificat de cristian
Link către comentariu

Multi cauta sa puna nr de SUA, mai rar pe la noi....eu zic sa o iei, mai ales daca e la pret bun  :D

Modificat de cogdao
Link către comentariu

@Cristian: Multumesc la fel. Modificari nu ar mai fi cine stie ce. Inafara de bara spate, vopsit etrierii si eventual un schimbator de GTD sau pedalele de GTI nu as mai schimba.

Volanul de R-line arata bine si este placut de manevrat, dar costa minim 450euro cu tot cu airbag si ar mai ramane nu stiu ce cablu de schimbat, iar volanele de HL se dau la pret de nimic.

Consumul este in jur de 10-11% pe ruta dr taberei - floreasca, dar cand aveam drumuri pe la fundeni si apoi berceni vedeam 13.

 

Problema cu bara e ca nu imi place cum intrerupe linia acel suport. Multi vor numar de US, eu nu :D

Ar fi 190euro cu transport si incep sa cred ca totusi nu e mare afacere.

10747-IMG-4212.JPG

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

La banii aia gasesti si de Europa, daca tot nu-ti place numarul de US. Mai cauta

Link către comentariu

@ZWO: Tocmai ca fara suportul de numar s-ar vedea o gaura fix pe mijlocul barii.

 

@Mike: Pozee :D

Link către comentariu

Atunci nu are rost sa o iei de America. Cauta una de Europa. 

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!