Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Cel mai probabil da. Posteaza si la intalniri, eventual la cea duminicala ca se decaleaza cu o zi :))

Link către comentariu

Sunt vopsite si le voi monta saptamana viitoare. Trebuie sa ma sincronizez cu Florin ca sa ii las masina vreo 8-10 ore ca sa le puna cum trebuie.

Link către comentariu
Master_Blaster

M-am hotarat intr-un final si schimb catback-ul cu cel de GTD. Marti il iau si il montez.

Evacuarea mea este la vanzare .

 

Merita atatia bani pentru 2 tipsuri cromate? Ca si a ta originala era exact la fel doar ca nu avea tips-urile cromate. 

Link către comentariu

Pai o vinde pe a lui si practic iese gratis...

Hai cu pragurile alea sa fie semi-completa masina! :)

Link către comentariu

Am fost fraier si nu am pastrat evacuarea mea. Ce am observat e evacuarea de gtd are finala mai mica, dar intermediara mai voluminoasa.

@Rave: o sa fie completa pt un Bluemotion :))

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Master_Blaster

Eu ma refeream la aia oem pe care a parasit-o la topgear, aia e aproape identica cu cea de pe GTD, iar cu banii de pe aia de inox pune 10 tipsuri.

Link către comentariu

Cea veche scapa si gaze pe la un colier si era cam ruginita.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Link către comentariu

O poza de azi cu jegul de 3 degete pe masina.

 

jegr.jpg
 
Masina lui Rave mai rau accentuaza acest aspect.
 
Azi iar am dat de o bara de R-line in culoarea mea pe ebay. Acum vestea proasta e ca vanzatorul nu vrea sa trimita in RO pachete mari. Poate totusi incerc sa il conving. Oricum e o licitatie care se termina peste 8zile.
 
Modificat de The_Ego
Link către comentariu

George, colanteaza sau vopseste dungile cromate!

In alta ordine de idei, am vazut ceva uimitor: 8 din 10 Golfuri 6 prin UK (si nu exagerez) sunt R-Line. Vezi ebay.co.uk, poate gasesti ce cauti tu la preturi mai bune.

Link către comentariu

Am cautat la englezi si am gasit doar 2 bari spate. Una despre care am scris deja si alta neagra, cheala, cu gauri pt PDC si la acelasi pret cu cele din DE. Pe fata am observat ca sunt mai multe, dar cam lovite.

Link către comentariu

Cu englezii e o mare problema apropos de ebay: nu vor sa trimita in afara tarii si multi au anunturi cu "pick up only" cand vine vorba de obiecte voluminoase. In rest au preturi ok.

Link către comentariu

Din pacate m-am lovit mai mult de anunturi din nemtia cu pick-up only sau expediau doar in tara. Evident aveau cele mai bune preturi si nu au vrut desi nu ei plateau transportul.

 

Inainte de a fi spalata
20130316121718.jpg
Stiu ca discurile de frana par mici, dar nu sunt in plan cele de 312mm momentan.
 
De abia astept marti sa vad cum va fi cu noua evacuare.
 
Modificat de The_Ego
Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!