Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Iti dai seama ca cele votex sunt mai de calitate. Acestea sunt facute din plastic destul de subtire si am descoperit ca sunt Lester.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Deci tu ai luat ultima pereche de praguri.. Eu astept sa mi le trimita si mie in 1-2 saptamani..

Link către comentariu

Luni la pranz am vorbit cu ei si erau in stoc. Tu ai sunat ieri? :P

 

Pana sa fie bluemotion, mai pun cateva poze:

 

20130306131831.jpg
20130306131738.jpg
 
Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Ai stat ceva timp in Sema...ai avut timp si de poze vad...ce culoare sunt jantele tale?

Link către comentariu

Da. Am luat o pauza dupa ce am indesat pragurile in masina :D

 

Jantele sunt polished. Au un aspect lucios cand sunt curate.

Cum incep sa se murdareasca se fac gri, mergand pana la un gun metal :))

Link către comentariu

Cand mai treci prin sema da un apel sa bem o cafea, frumoasa masina!

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Am inteles...asa sunt ele sau ai umblat la ele?...ma interesa daca le-ai vopsit sa stiu nuanta exact...ca imi place cum arata...

Andi...lucrezi tot in sema? :)

Link către comentariu

Da, ieri am vorbit, acum astept sa le primeasca ei ca sa mi le trimita mie :))

Arata bine masina, ii șade bine cu rotile de vara :)

Link către comentariu

Asa au venit ele. Iarna ce tocmai a trecut ma gandeam sa le vopsesc, dar inca nu e nevoie.

Mai multe poze cu ele:

img4764t.jpg
20120605150346.jpg
 
@Andi: Cu mare placere daca mai am treaba pe acolo iti dau un apel inainte.
 
@Ionut: Multumesc. Cand o incalti cu Vancouver? :D
Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Am inteles...asa sunt ele sau ai umblat la ele?...ma interesa daca le-ai vopsit sa stiu nuanta exact...ca imi place cum arata...

Andi...lucrezi tot in sema? :)

Da, in cladirea din fata cea cu vedere la rau.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Imi place culoarea...parca este o idee mai deschisa decat ce mi-ai recomandat mie nu?

Link către comentariu

Am inteles...asa sunt ele sau ai umblat la ele?...ma interesa daca le-ai vopsit sa stiu nuanta exact...ca imi place cum arata...

Andi...lucrezi tot in sema? :)

Da, in cladirea din fata cea cu vedere la rau.

Scuze de offtopic - suntem vecini!  :))

Modificat de Araym
Link către comentariu

Imi place culoarea...parca este o idee mai deschisa decat ce mi-ai recomandat mie nu?

E mult mai deschisa :D. 

 

Ce parere aveti de asa ceva?

http://www.ebay.de/itm/BRA-VW-Golf-6-Haubenbra-Steinschlagschutz-Tuning-/320750062635?pt=DE_Autoteile&hash=item4aae318c2b#ht_1200wt_946

Nu imi place sa pun folie transparenta pentru protectie, dar cand merg inafara orasului parca nu ar strica asa ceva. Nici ca design nu arata prea rau.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Arata groaznic !

In timp o sa se vada diferente de nuanta daca o tii tot timpul pe masina iar daca o tot pui si scoti o sa se matuiasca capota.Mai bine o revopsesti decat sa tii asa ceva pe masina.

Link către comentariu

Nu era vorba de tinut mereu pe masina, ci strict la iesirile pe autostrada, DN-uri.  

Link către comentariu

Pai si crezi ca e sanatos?E mai ok sa foliezi toata capota cu folie transparenta daca tii mortis sa o protejezi cu un fel de prezervativ. Cel mai bine dai masina cu ceara solida si aia e..

Link către comentariu

ceara solida cum te protejeaza cand vine o pietricica spre tine cu 100km/h?

husa e oribila. folia e o varianta....

 

dar ai casco! cate iesiri faci pe an? daca o vopsesti peste 2 ani e devreme?

Modificat de Muale
Link către comentariu

O sa fii suprins dar mie mi-a harsait un vecin bara cand  parca si au ramas doar in ceara urmele.Daca e sa ai ghinion nimic nu te protejeaza,poate sa iti indoaie capota cu tot cu folie sau sa iti sparga parbrizul .. eu era sa o patesc pe autostrada in franta cu un camion incarcat la refuz  cu pietris fara prelata.

Modificat de TDR
Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Nici mie nu prea imi place ideea de husa...plus ca am tot auzit de  un mit...care nu stiu cat de avarat este...dar cica iti intra praf si mizerie pe sub ea si freaca si zgarie capota sub ea de o face praf...:(

Link către comentariu

Bun, mi-a iesit ideea din cap :)) . Vazusem pe forumurile din US ca se mai poarta.

Casco e posibil sa il folosesc pt bara spate de R-line. Preturile pe ebay nu sunt incurajatoare.

Am surprins luminile din usi intr-o postura mai fotogenica

post-78960-0-39062000-1362760864_thumb.j

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Nu te lua dupa americani, aia  baga pisica in microunde sa o usuce.E pacat de masina sa o uratesti ..

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!