Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

dap 16" am acum cu cauciucuri 205/55/16 si schimb cu 235/45/17 :lol: (asta o vreme ca trec pe 225/45/17 la gumele care le voi cumpara) cam mare diferenta de latime :RO flag:

Link către comentariu

Salutare si aici! Arata foarte bine cu bara, pune-i jantele pe 18 si sa o vedem asa! Evacuarea suna genial din afara! Mare like!!! Poate ne vedem next week intr-o seara, pun si eu rotile in weekend si tragem niste pozne!!

Link către comentariu

Salutare! Mersi frumos.

Jantele ma gandeam sa le schimb pe la sfarsitul saptamanii viitoare. Dupa iarna asta au ramas niste cratere si nu vrea sa stramb jantele deja din martie. Ideea ta nu suna deloc rau  :D

Apropo, daca vrei un sticker cu stance works sa-mi zici. La tine se potriveste :P

 

Prima zi din an cand valorile temperaturii exterioare depasesc consumul :))

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Apropos de evacuare, de ce nu incerci sa pui intermediara veche pe traseu, cum am facut eu? Se atenueaza zgomotul mult.

Link către comentariu

Pai fai loc si celei vechi, cu doua intermediare scapi de zgomot. Asa am eu acum, doua intermediare si fara finala.

Link către comentariu

uita-te pe ebay si vezi ca sunt niste oferte foarte bune la milltek pentru 1.4 tsi, asa scapi de orice problema si o sa ai parte de un sunet foarte placut pe toata plaja de turatie.

Link către comentariu

Da. Cel de 600 era pt Polo GTi, la Golf sunt de obicei de la 800euro fara transport.

Este unul la 636euro pt G6 1.4TSi insa este non res.

 

Mai bine discutam despre evacuari pe acest topic http://vwforum.ro/topic/86861-golf-6-evacuare-14-tsi-122/page-3

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Tot eram prin zona :D

Cer scuze pt gaturile sucite, dar asa orienteaza site-ul. :(

post-78960-0-52855900-1362134796_thumb.j

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Astept acum la pbn sa intre masina ca sa ii schimb rotile. Am vazut o prognoza f ok pentru urmatoarele saptamani asa ca nu mai aman.

Asta daca se misca astia de la pbn.

Link către comentariu

Cred ca peste cateva zile scap si eu de table, imi sta pe creier  :tuktuk:

Link către comentariu

bravo , bravo , miercuri si eu fac mutarea , m-am saturat de gumarii astia de iarna si oricum la ce iarna blanda am avut in Bucuresti nici nu prea le-am vazut rostul gumelor de iarna in anotimpul ce tocmai s-a incheiat

Link către comentariu

Corect faza cu sub 7 grade. La mersul babesc pe care il am si il voi avea nu cred sa fie probleme. Daca va mai ninge sau mazga pe jos las masina acasa.

Link către comentariu

Am primit si eu o veste buna azi, drept urmare, sunt sanse ca de pe 11 martie sa incep si eu lucrul la masina mea.

Link către comentariu
Master_Blaster

Dupa parerea mea va cam grabiti cu rotile, eu prefer sa le mai uzez pe astea de iarna ca si asa stau mai putin pe masina decat alea de vara.<br /><br />Anul trecut ultima ninsoare, in Bucuresti, a fost chiar pe 1 martie... (tin minte ca am avut o zi de kkt).<br /><br />Dar daca le pui, George sa faci poze bune cu masina curata, ca sa admiram masina cu totul.

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!