Jump to content

Golf 6 HL Blue-Graphit Perleffekt - Izzy IF-87-DSP


The_Ego

Postare recomandată

Ca alea de R20 :P. Meh si ce daca seamana cu alea RS6 arata mai bine decat faruruile de ceata oem. Eu zic ca astea arata clean, e unul care are faruri ca The_Ego si leduri din astea, si arata f bine.

 

post-2151-0-25322800-1361906553_thumb.jp post-2151-0-07678400-1361906862_thumb.jp

 

@ ZWO:  http://vwforum.ro/topic/73808-golf-6-hl-blue-graphit-perleffekt/?p=2051737

Modificat de Master_Blaster
Link către comentariu

Am mutat nr de pe fata pe spate. Deja suportul de nr e gaurit si poate cand imi gasesc timp sa umblu dupa banda adeziva de calitate. Principala mea nemultimire legata de banda este ca nu se mai poate scoate nr decat inutilizabil.

E o idee cu led-urile, dar o incarc inutil. In plus arata ca nu sunt de acolo.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Daca esti atent il poti utiliza si dupa. Bagi ata dentara, sau un cutter in spatele lui sa tai banda.

Link către comentariu

Mda, nu sunt rele DRL-urile alea, depinde cum se vad aprinse...

 

 

Still a No for me.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Meh, pentru cine vrea leduri dar nu are bani de faruri cu led OEM sunt decente.

Sau pentru cine merge cu proiectoarele aprinse. Dar si eu as zice pas...

Link către comentariu

Stai linistit in legatura cu scoaterea nr dupa ce il lipesti. Eu am vopsit bara acum o sapt. si mi-am scos singur nr acasa cu guta.

Link către comentariu

Cu fir de pescuit se scoate numarul, e ca si cum ai scoate o emblema. Adezivul ramas se curata cu solutie speciala.

Link către comentariu

Incearca sa folosesti o banda dubla adeziva cat mai lata , eu am gasit una era cu 2mm mai ingusta decat numarul de inmatriculare , dupa 1 an jumate  inca rezista fara nici o problema :d

Link către comentariu

Nu te gandi la altceva in afara de Bison,banda verde! Rezista fara probleme si o gasesti peste tot.

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

O sa vad cum fac cu banda adeziva. E ultima mea grija.

 

Peste o saptamana, maxim doua trec la rotile de vara :D. De abia astept sa vad cum arata.

Ma gandesc sa pun o parte din sticker-ul pe care mi l-a dat Rave pe o proeminenta a barii.

 

Am mai evoluat la capitolul stance:

20130227174522.jpg

Sunt 11,5cm pana la sol.

 

Da sau nu? Ar ramane doar literele lipite.

20130227174809.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ma gandeam eu ca e inca prea sus pentru sticker, de unde si dubiile mele. Oricum mai jos de atat nu va fi.

Cine vrea sticker-ul complet, sa-mi zica. E free of charge :D.

 

@Mike: Nu trebuie sa cobori masina ca sa pui sticker-ul cu speedbumps. Eu injur si iarna cu jante de 16" cand nimeresc o strada plina cu denivelari de limitare a vitezei. Zdruncina groaznic si nu mai spun de cele din parcarea unor hypermarket-uri care sunt facute din asfalt.

 

Acum retrofit-ul de xenon pare complet pt ca am si capacelele de la spalatoare :)) 

 

20130227174932.jpg
Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Neglijabila.

Nu cred totusi ca este atat de mare , totusi nu sunt nici 20kg in plus...

Link către comentariu

La mine intre cele de iarna pe 16 si cele de vara pe 18 este o diferenta de aproximativ 0.5 l 

Link către comentariu
  • GabiB77 a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!