Jump to content

My VW Jetta 1.4 TSI


andreirs31

Postare recomandată

Mersi. aeratoarele sunt ok, rama aia ma intereseaza pe mine, cea care cuprinde composition media-ul :). Am aruncat un ochi in Etka, nu am gasit inca nimic, mai puric.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Mic update, aproape 9500 km acum. 

Plimbare saptamana trecuta la mare ( Kavarna, Bulgaria si imprejurimi ), consum mediu 6.2. O placere la condus ! :) 

Link către comentariu
  • 8 months later...

Nu am mai postat nimic pe aici ... :rolleyes:

Am facut 18000 km cu masina, toate bune si frumoase insa dorinta pentru o masina cu DSG a castigat. Masina a fost data la buy-back acum 2 saptamani si la schimb vineeee ... tot o Jetta insa cu DSG, alba cu interior negru si cu ceva dotari in plus. Totusi insa ... mai am de asteptat vreo 3 saptamani :unsure:

Link către comentariu

Interesanta modificarea. Ai mers tot pe benzina? Daca da, ai citit topicurile de pe forum legate de dsg7?
Asteptare usoara! 

Link către comentariu

Am optat pentru acelasi motor pentru ca il stiu si mi s-a parut perfect avand in vedere raportul consum/performante. As fi mers poate pe un 1.4 TSI 150CP dar era disponibil numai la comanda noua, pretul depasea plafonul si am zis ca nu merita.

 

 

Link către comentariu

In acest caz, topicul se inchide.

Daca mai are cineva ceva de adaugat, va rog PM unui moderator.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!